Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 180 ezerből (150 kp és 30...

180 ezerből (150 kp és 30 ezer szépkártya) meg lehet élni hó végéig?

Figyelt kérdés
Ki van fizetve minden. Ennyi maradt hó végére a szüleimnek. Hó végén mégis mindig hozzám fordulnak pénzért.

febr. 10. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar pontosan az a minden? Rezsi, lakbér, mindenféle számla? Szerintem 2 emberre megoldható ennyiből
febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán, de mi nem dohányzunk.
febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ők sem dohányoznak.


Albérlet, rezsi, net. Minden be van fizetve nekik.

febr. 10. 14:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki van fizetve, akkor bőven elég.

nem értem...

febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán
febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból elégnek kell lennie ételre, tisztálkodásra, viszont meglehet venni a szendvicsre az 1000ft-os sonkát és a paprikás krumplit is meglehet főzni a több ezer forintos kolbászokkal. Tehát nagyjából bármennyi pénzt ellehet költeni és mondhatják, hogy csak egy kis kaját vettek
febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Még a kérdést sem nagyon értem. Ha ennyi marad hó végére, akkor miért kérnek kölcsön? A hó vége az a fizetés előtti utolsó napok. Mi az indok?

“Gyermekem adj már kölcsön, mert csak 180 ezer FT-om van.” Vagy mit mond?

febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A minap volt két kérdés is - mennyi költötök kajára egy főre? -, és átlagban kb. 60-65 e Ft -os válaszok érkeztek. (Átlagban!!)

Ebben benne van/volt a főtt kaja, a hús-sajt-felvágott, a gyümölcs/zöldség és némi nasi is.

De nyilván van, akinek csak a Pick-szalámis szendvics felel meg, és ahhoz is lusta, hogy összedobjon egy paradicsomleves-rakottkrumpli menüt, helyette inkább pizzát rendel, annak nem elég.

febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Én egyedül sem tudnék ennyiből. Vagy oké, tudnék, ha nem mennék sehova és olcsó szar kajákon élnék, de ezt ne nevezzük életnek. Mondjuk az is igaz, hogy ha csak ennyim lenne, megoldanám, hogy többet is keressek, nem a gyerekemtől kuncsorognék. Mennyit szoktak kérni?
febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
30 ezret kértek összesen a hó elején/január végén.
febr. 10. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!