Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » OTP Szép-kártyások! Másnál...

OTP Szép-kártyások! Másnál is van gond?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónap első napján megjött az utalás. Most beléptem, még nincs rajta, írja, hogy a zsebek összevonása miatt előfordulhatnak hibák, igyekeznek kijavítani, viszont mikor az egyenleget próbálom kártyaszám alapján lekérni, azt írja, hogy ilyen kártyaszámmal nincs ügyfél, vagy letiltották. Még múlthéten is vásároltam vele, semmi gond nem volt eddig.

Felhívom őket, de ha másnál is van ilyen gond esetleg, akkor nem tartanám az automatát percekig, várok pár órát.


2023. márc. 1. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
hozzá szólni ugyan nem tudok, de az hogy mikor jön meg az utalás az nagyban függ az indítótól is.
2023. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De már összevonták a számlákat , ez nem mostani téma.

Szerintem azért nem kaptad meg, mert még nem küldték.

2023. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Páromnak egy ideje nem jelenik meg az összeg, pedig rajta van, tud vele fizetni. Nekem teljesen jól megjelenik. A karbantartás miatt vacakol még mindig szerintem.
2023. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megkaptam 12 óra körül.
2023. márc. 1. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Összevonják az alszámlákat?
2023. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!