Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig engem találnak...

Miért mindig engem találnak be az agresszív, bunkó emberek?

Figyelt kérdés
Senkire nincsenek tekintettel. Indulatosak, ledominálják mindig az embert, kiabálnak, káromkodnak és verbálisan megsemmisítik az áldozatukat. Én valahogy mindig bevonzom ezeket a bunkókat, mint a mágnes, bárhova megyek. Már nagyon elegem van ebből...

febr. 10. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Altalanosan feltett hulye kerdes.

Visszakerdezek: konyvtarban is kotekednek veled?

febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindenkit betalalnak. Tanuld meg megvedeni magad
febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna kérdést, én ugyanígy vagyok mint te, kérdező.


#1 lehet mások számára ez hülyeség meg hihetetlen, de engem is rendszeresen betalálnak és nem balhés helyeken megyek, hanem random megállítanak az után menés közben, buszmegállóban odajönnek..

febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De valahogy mindig bevonzom ezeket az embereket. Jönnek, mint a buldózer és tarolnak mindent, ami az útjukba kerül. Ezekkel az emberekkel szemben teljesen eszköztelen vagyok és amikor ordibálnak, vagy aljas módon beszélnek velem, akkor teljesen lefagyok, köpni-nyelni nem tudok. Mindenhol ott vannak, tapadnak rám. Szerintem el vagyok átkozva ezekkel az emberekkel.
febr. 10. 22:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Mintha a sorskönyvemben a felmosórongy szerepet kaptam volna.. Erre születtem lehet, ez a sorsom.
febr. 10. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Alacsony az energiaszinted. Emeld tobb sporttal (aerob sportok is) , egyel egeszsegesen. Az allatvilagban az omega (a falka sorrend hatuljan levo egyed) latja el ezt a szerepet.

Emelj sulyt melle. Huzd ki magad. Ahogy no az edzessel az onbizalmad,ugy lesz egyre kevesebb ezekbol. Talalj ki uj hobbit uj barattal. Az onbizalomhiany is bevonzza ezeket.

febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 és ha nő az áldozat?

3-as válaszoló vagyok, nő vagyok és rendszerint megtalálnak az idióták, agresszív emberek az utcán, de én nem akarok izmos lenni. Kihúzom magam mindig, nem szoktam összegörnyedve se menni.

febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem akkor találtak meg ennyire sokan ilyesfajta emberek, amikor olyan alacsony volt az önbizalmam, hogy kilométerekről lerítt rólam. Nem mondom azt, hogy veled, Kérdező, is ez a helyzet, csak érdemes elgondolkodni, hogy esetleg nem a kisugárzás-e az, ami világítótoronyként vonzza őket.

Sportolni kezdtem, egyebek miatt nőtt az önbizalmam, és közben egyre kevesebbet környékeztek meg ilyenek.

febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a bevonzáshoz, egyszerűen aki gyengének tűnik, azt megtalálják a bunkó, frusztrált prolik.


Én meg hosszúhajú, femininebb férfi vagyok, pár hónapja pl. tinisrácok szóltak be, mondjuk amikor visszaszóltam, már inkább hagyták az egészet.


szálkáson izmos vagyok, és érdekes, amikor jobb időben pólóban vagyok, nem szoktak kötekedni, mert látják h sportos vagyok.

febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Balázs?
ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!