Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondnokság alatt lèvő agresszí...

Gondnokság alatt lèvő agresszív idős emberrel mit tehetek jogilag, hogy megszűnjön a problèma?

Figyelt kérdés

Vannak kisebb fèlreèrtèsek köztünk a szomszèd bácsival.

Pl. reggel nem indíthatom el az autót, hogy dolgozni menjek mert jön ès fenyegetőzik.

Ez addig fajult, hogy bejött az udvarra reggel egy baltával 2 orbitális pofon után elvitettem a rendőrökkel.

Az esetek 90%-ban normális, de mikor nem tudja kialudni magát vagy kikattan akkor ettől csúnyábban is viselkedik. Ez a vègtelensègig nem mehet! Segítsetek.


dec. 29. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem tudsz mit tenni. Pofozgasd szorgalmasan.
dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Értesíteni a rendőrséget, mindig amikor rád ront. És kérvényt írni az űgy érdekében.


Jah, és nem ártana egy jó erős paprika spréjt be szerezni

dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A gondnokának már mondtad? Ha közveszélyes, akkor be kell zárni.
dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Túl vagyok ezeken.. 8 ève fent álló problèma. A szomorú az, hogy sose emlèkezik arra amit ilyenkor művel. Nem lehet rá haragudni, szedi a gyógyszert is, de csodára az se kèpes.

Csak minèl idősebb annál durvább amit művel.

Volt belőle 4 ítèlet eddig, mindegyiknèl Nekem adtak igazat, de nem büntethető.

dec. 29. 12:06
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez se ilyen egyszerű. Persze, hogy mondtam. Kènyszergyógykezelès is volt már, de a gyógyszerek sem kèpesek mindent teljesen megoldani.
dec. 29. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntetni kell, hanem elzárni. Ismételten kérd a kényszergyógykezelését, zárt intézményi elhelyezését életveszély miatt.
dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így lesz, köszönöm a segítsèget.
dec. 29. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig videózd le az eseteket, valamint hívj rendőrt, fontos, hogy vegyenek fel jegyzőkönyvet, legjobb ha el is viszi a mentő. Aztán ezekkel a videókkal, papírokkal kérheted az illetékes hivatalt, hogy zárják be az illetőt, mert veszélyes. A gondnokának mondtad? Neki is szólni kell, és őt is feljelenteni, ha nem csinál semmit.
dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Amikor örülten viselkedik, akkor vedd levegőnek, bármit is motyog.
dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
cool story bro
dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!