Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak az agyament...

Mit csináljak az agyament lányommal, hogy jobb belátásra bírjam?

Figyelt kérdés
Néhány hónap múlva betölti a huszonhármat és még mindig olyan csökönyös, hogy az valami hihetetlen. Az előző telefonját használja vagy egy éve világításul szolgálva asztali lámpa helyett. Mivel nem sűrűn járkálok be a szobájába, nemigen vettem észre. Mondtam az előbb, hogy veszek neki egy normális lámpát, ő meg azonnal dühbe gurult és szinte kiabálva mondta, hogy nem, nem veszek. Ám legyen, akkor legyen elemes lámpa, nem konnektoros, de arra is szinte leordította a fejemet, és azt mondta, hogy nem, nem veszek neki semmilyen lámpát. Leszögezte, hogy kidobja, ha megteszem, meghogy szerinte az elemessel még drágábban jönnénk ki. Nade könyörgöm, ha a mostani telefonjával lenne valami, csak ahhoz a telefonhoz tudna nyúlni! Nem állandó jellegű lámpának lett kitalálva.
febr. 10. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A lányod tanul még vagy dolgozik? Ha elromlana a telefonja, kinek a pénze bánja az újat?
febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha az előző 23 év ekkora kudarc, miért pont most csinálnál bármit? Ez a hajó már elment.
febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Enggem az érdekelne hogy a kiscsaj "vajon" "miért" kapta fel a vizet. Na papus mi lehet az oka? Eszem elszáll hogy mindenbe bele kell kötnöd. Jó hogy pelenkázni nem akarod.
febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Dolgozik. Vagy használná a régit, ha tudja, vagy részletre vesz egyet, vagy spórol rá és egy összegben fizeti ki, vagy visszatér a nyomógombos telefonjához, ami fél napot sem bír ki teljes töltés után szinte nulla használattal. Engem az dühít, hogy elcsesz egy teljesen jó telefont a hülyeséggel, nem az, hogy kinek a pénzéből vesz újat.



Hármas válaszolónak: Egyrészt nem vagyok papus. Másrészt pedig nem tudom az okát. Évek óta felkapja a vizet és támadásnak él meg szinte mindent, amit mondok neki.

febr. 10. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
A led világítással nem rontja el a telefont.
febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Szokásos hétvégi esti kamu. Egy szülő nem így beszél.
febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

talán mert egy hisztérikus pcsa vagy, aki az élő fába is beleköt, rémeket lát és folyamatosan bszogatja őt? nem kell mindig mindent megszerelni, átalakítani, megvenni, berendezni, valószínűleg képtelen vagy róla öt percnél tovább leszállni, és már nagyon unja a lány, hogy folyton újabb és újabb baromságokkal zaklatod, amikért persze nagyon hálásnak kell lenni.

amúgy azt én se értem, miért romlana el egy telefon attól, hogy világítanak vele. (az viszont világos miért használja: ennek elég kicsi a fénye ahhoz, hogy ne vedd észre, és ne kezdd azonnal zaklatni, hogy mit csinál)

febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legalábbis a normálisak amúgy hó igaz lenne akkor ott a lánynál sincs minden rendben
febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

De, a telefonnak elromlik a vaku-ledje. Több ilyen telefonom is volt.


A lányod egy lázadó idióta, mint a legtöbb mai kis csitri csaj, már bocs, valószínű régebben jópár qrva nagy pofon helyre rakta volna, és most tudná, mit hogy kell.

De a nem nevelésnek ez a következménye, felnő egy bunkó generáció, akiknek alap, hogy mindent szabad.


Aztán az egész életük egy kudarc társkeresés, házasság, munka, minden téren. Végül mindenki hibás, csak ők nem. De a világ mégis ellenük fordul.

febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Rá kell hagyni. Miért kell foglalkozni vele? Ugyan mi közöd hozzá, hogy mivel világít, miért szólsz bele?

Szerintem pont az idegesíti, hogy mindenbe beleszólsz, és ez szimpla lázadás. Tökmindegy, hogy mi az, csakazértis.


Mondok neked valamit. Tényleg hagy rá, és szokj le erről a beleszólogatásról, bízd rá az ő dolgát, az ő élete, tapasztalja meg ő a dolgait és a tévedéseit stb.


Különben egy szép napon nem a lámpa kidobása lesz a gondod, hogy micsoda hülye dologba megy bele, hanem egy idióta pasi karjaiba menekül, és hiába látod, hogy egy agresszív barom az illető, aki csak kihasználja, verni fogja, akkor is vele megy, hogy elmenekülhessen előled.


Szóval azt javaslom, hogy tartsd tiszteletben a privát szféráját, ne minősítsd, ne ossz kéretlenül tanácsokat, ne tolakodj, és meglátod, hogy sokkal jobban kijöttök.


Valami egyébként azt súgja, hogy te is épp ilyen makacs vagy, csak más dolgokban, és a magad szempontjait követed, és nem bírod te se a kéretlen beszólásokat, tanácsokat, bírálatokat.


A lányod is csak azt akarja, hogy békén hagyják, ahogy te is.

febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!