Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi paraszt gy....

Miért van ennyi paraszt gy. K-n? Komolyan mondom sokszor olyan agyament emberek szólnak hozzá, hogy hihetetlen? Komolyan ennyire lenn van a társadalmunk?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom ki húzott fel téged most, vagy ki volt bunkó, de sokszor olvasgatva a kérdéseket, majd a kérdező flegma, néha sértő válaszait, nem csodálom, hogy sok "agyament" emberke válaszol neki..
2015. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Már meg ne sértődj zsuzsi-muzsi, de a te hozzászólásaidban is bőven találok olyan alpári és tahó megjegyzéseket, ahogy én a kutyámmal nem beszélek idehaza. Magyarán szólva ugyanazt csinálod amit oly bőszen ekézel itt.

Ezek után ne várj túl sok tiszteletet. Amilyen a mosdó, ugye.

2015. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg.. Olvasva a válaszaidat más kérdéseknél, te sem lehetsz különb azoknál akiket most szidsz..Mágus...
2015. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah én sem vagyok szent,csakhogy én utána kezdem el szidni a másiknak a fejét,ha úgy is beszél velem, de most leginkább az olyanra gondoltam,akivel mégcsak el sem kezdtem szócsatázni és máris leanyázza a másikat,és ezt most nemcsak felém értem. Sok helyen látom,hogy egyszer csak odaírják,hogy h.lye,f.sz..pedig nem is váltanak szót egymással.Erre mindjárt az az első reagálása. Te meg engem hagyj békén viszeres,nem érdekelsz....nem foglalkozom pont az ilyenekkel,mint te ,hogy egy teljes oldalon keresztül szidja a nőket....ki vagy te?hagyjál engem,nem a te véleményedre lennék kíváncsi.Másrészről most leginkább még arra gondoltam,hogy sokszor milyen aberrált dolgokat szólnak hozzá....
2015. jún. 29. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem érdekellek, nem foglalkozol velem stb, de azért harminc soron át ócsárolsz útszéli stílusban, mert hát te megteheted ugye :D miért, TE ki vagy? Te szitkozódhatsz bárkire, bezzeg ha téged ér jogos kritika, neked alanyi jogod a türhőség, a parasztkodás? Rád nem vonatkozik a szabályzat, vagy mi? Kicsikét sokat képzelsz magadról...
2015. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most sem én szólogatok be...utolsó...és amugy bőven eleget anyáztál te oldalakon keresztül,hogy volt mire reagálnom..óva intek mindenkit viszerestől.
2015. jún. 29. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Sehol nem anyáztam le senkit, mutasd már meg pls, hogy hol volt ez. Megint hazudsz...nem mintha nem volna rendszeres...

Jaja vigyázzon velem mindenki, még a végén értelmes választ írok a kérdésére :D igazán félelmetes vagyok!

2015. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!