Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm elhagyott egy kis pofon miatt. Nem volt akkora ügy, bocsánatot kértem érte, de összepakolt és öt perc alatt elköltözött.

Figyelt kérdés
febr. 11. 11:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

és...


Milyen jól tette!


Az ilyen nem elfogadható nagyon sok ember elvei szerint. Szerintem sem az. Most csak egy kis pofon, legközelebb majd megrángatod, mert féltékeny leszel és nem jött haza egyből munka után..

febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez a szekér már elment. Van amit nem lehet megbocsájtani. Képzeld el hogy anyád kap egy kis pofont egy hasonló IQjú embertől mint te! Mit szólnál hozzá?
febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Így jártál. Tanulj belőle!
febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ha anyám olyan hülye lenne, mint a barátnőm volt, hát akkor így járna!
febr. 11. 11:20
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ütöttél volna meg engem...

Mellesleg ez teljesen normális tett volt tőle. Én sem tolerálnám ha a párom nőként megütne. A tisztelet kölcsönös legyen...

febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Látom vannak értelmezési gondok. Azt kérdeztem, hogy mit csináljak azért, hogy visszajöjjön. A semmit és az így jártam nem megoldás.
febr. 11. 11:22
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a dolgot. Nagyon jól tette a barátnőd, hogy egyből elment. Te meg tanulj az esetből, pofonnal vagy veréssel amúgy sem lehet egy problémát megoldani. Egyébként meg mindegy, hogy kis pofon vagy nem. Képes voltál megütni egy olyan embert aki vélhetőleg szeretett.
febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
NEKED vannak értelmezési gondjaid. Nem érted meg, hogy épeszű nő NEM megy vissza semmilyen körülmények között egy olyan férfihoz, aki egyszer is, akármilyen okból is kezet emelt rá!
febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

"Amit csináljak hogy visszajöjjön."


Hortobágyi húsos palacsintát felpofozva.


Remélem meg vagy elégedve a válasszal!

febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elcseszted, viseld a következményét, hogy elvesztetted. Csak remélni tudom, hogy soha nem megy vissza hozzád.
febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!