Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nők is szoktak kínjukban...

Más nők is szoktak kínjukban a ruhaüzletek férfi részlegén nézelődni?

Figyelt kérdés

Mindig a női oldallal kezdem, de a farmerok és a pulcsik egy részén kívül, 95%-ban katasztrófa… Csak a sportruházatokat áruló helyeken találok többnyire értelmes darabokat. Férfiaknak nem gyártanak ennyi durván műszálas, indokolatlan szabású ruhát. Butikokban nem lehet találni még egy normális női zoknit sem, 30% poliészternél kezdődnek… Sok póló anyaga is vékonyabb, gagyibb, mint a férfi részlegen lévőknek ugyanazon a helyen.

A környezetemben nem mondaná meg senki, hogy a ruháim egy része nem női. Tudom, hogy már elfogadóbbak emberek, de sokszor még így is átkozott kínos számomra vásárolni. Viszont azokért a túlárazott, műszálas rongyokért nem vagyok hajlandó semennyit fizetni, legyen rajtuk akármilyen márkanév. Más is van így rajtam kívül?



febr. 14. 03:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem, én szeretem a női ruhákat. De ha direkt valami sportosabb darabot akarok, pl kapucnis pulcsit csak úgy itthonra, akkor meg szoktam nézni a férfi cuccokat is, mert gyakran jobbak a minták.

De nagyon nem tudnék ott mit vásárolni, mert eleve nagyobbak a ruhák. Zoknikat nézem meg néha, mert azok is jópofák, de 42-nél kezdődik a méretezés általában.

febr. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Van egy munkatársam,harmincas, nős, családos férfi. Ő évek óta női bugyikat hord,mert azt mondja, hogy jobb anyagúak és kényelmesek.

Nézelődik rendszeresen női osztályokon,ahol veszi ezeket a bugyikat.

Nem panaszkodott a műszálasságra sosem,annyit mondott,hogy tiszta pamut anyagút már nem talál.

febr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Én is szoktam férfi részlegen nézelődni, akar vásárolni is, szerintem jobb pulcsik, pólók vannak én nem szégyellem ha onnan veszek valamit, nekem az tetszik és kész :) 35/N
febr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyetlen kivétel van és azt is utálom: cipők. 43-as lábam van, úgyhogy borzasztó kevés helyen kapok rá bármit is, ami női. De a sportcipők, sneakerek ma már annyira uniszexek, hogy senki meg nem mondaná róluk, hogy milyen nemnek szánták őket.
febr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Én mindig találok magamnak ruhát a női oldalon.
febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%

"környezetemben nem mondaná meg senki, hogy a ruháim egy része nem női"


Dehogynem :D Aki ért hozzá, az megmondja.


Amúgy én mindig találok magamra való nő holmit, a ffi cuccok max otthonra jók, a kinyúlt pulóverek, maci nacik, stb. De utcára nem mennék ffi holmiban.

febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Én nem, de már én is megjegyeztem, hogy a férfiaknak jobb és olcsóbb pólókat árulnak, mint a nőknek. Érthetetlen!


De engem igazán az háborít fel, amikor látok egy igazán nekem tetsző szín-összeállítású sportcipőt és csak gyerek méretben van belőle. DE MÉÉÉRT?! :D

febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

"a férfiaknak jobb és olcsóbb pólókat árulnak, mint a nőknek"

Mivel a férfiak 99%-a nem hajlandó megvenni a haszontalan, rosszul elkészített vagy túlárazott holmikat.

A nők nagy része meg igen.

Akkor minek erőltessék meg magukat?

febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam igen,de csak pólót, esetleg pulóvert. Általában leggingseket hordok, és a férfi reszlegen fura mód sokkal gyakrabban találok hosszított fazonú de nem oversize darabokat. A minták is jobban tetszenek. Nadrágokat viszont mindig csak nőit veszek
febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem fordult elő, de gondolkodtam rajta. Méghozzá nadrágot, pl. farmer vagy ahhoz hasonló sportosabb utcai nadrágokat érdemes lenne megnézni, hátha jobb szabást és méretet találok. Ugyanolyan kék, fekete, szürke stb. semleges színű nadrágokat néznék, de hátha a férfiruháknál lennének nagyobbak, vagy amik hasban és derékban szélesebbek. Felsőt nem tudok elképzelni magamon férfi változatban. De egy férfi nadrághoz egy hosszabb női blúz szerintem senkinek se tűnne fel. Érdekelne, ki mit tapasztalt ezzel kapcsolatban.
febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!