Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeresd magad és akkor az...

Szeresd magad és akkor az emberek is megszeretnek. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Távolról lerí, hogyha egy ember gyűlöli magát és a többiek úgy is fognak hozzá viszonyulni. A szeretet könnyen fertőző, könnyen megfertőzi a másikat. Légy pozitív, sugározd a pozitivitást és akkor bevonzod az embereket! Sugározz, mint a csernobili atomreaktor! Azt adsz, amit kapsz. Jótett helyébe jót várj. Nem kell viszonozni a bunkóságot. Ha valaki ecettel kínál, tegyél bele cukrot és itasd meg vele! 🙂❤️

febr. 14. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
40 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Engem akkor is szerettek amikor gyűlöltem magam (most sem imádom magam, tegyük hozzá...).


Van különbség aközött hogy nem szereted magad, és aközött hogy másokon vezeted le a saját nyomorodat.

febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Max van benne némi rész igazság, de alapvetően csak egy elsütött semmitmondó "bölcsesség".
febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ha elfogadod magad és rendben vagy magaddal, akkor kifelé is ezt mutatod és könnyebben fognak tisztelni. Ha valakin messziről látszik, hogy nincs rendben magával, akkor az embereknek az jön le, hogy valami nem stimmel vele és akaratlanul is máshogy fognak hozzáállni. De attól, hogy te szereted önmagad, mások még nem biztos, hogy szeretni fognak. És nem is kell, senki sem szeret mindenkit, a lényeg, hogy ne bántsák egymást az emberek.
febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A harmonikus emberekről ordít a harmónia. A harmonikus emberek harmonikus embereket vonzanak be, aki meg szét van esve, az lepukkant, putris embereket fog bevonzani. Ezért kell minden nap gyakorolnunk az önszeretetet. (nem úgy, még mielőtt valaki rosszra gondolna.. 😉😉)
febr. 14. 15:06
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

ez valami tiktok bölcsesség?

netalán facebook?

febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5: Saját kútfőből írtam. 🙂 Én az élet iskolájában tanulok, ahol a sors a tanár.
febr. 14. 15:33
 7/16 A kérdező kommentje:
Cél, hogy magasabb legyen a rezgésszámod és akkor olyanokat vonzol be, akik magas energiaszinten vannak. Ez az univerzum törvénye. Légy mindig magas energiaszinten és hagyd áramolni a pozitív energiákat!
febr. 14. 15:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A spiri bölcsességektől eltekintve tényleg a pozitív emberekre buknak. Persze,ha mellette sikeres vagy és szép.
febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Egyik nagy baromság a sok közül, ilyen Coelho-féle "életbölcsesség" aminek a valóságban kerek 0% alapja van. Szerelmes is lehetek magamba, az emberek akkor is rühellni fognak, mert nekik nem leszek attól szimpatikus hogy magamnak az vagyok.
febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Az egyik legnagyobb élethazugság sok közül.

Keserű évek nagy tanulsága a saját és ismerősök életéből...

febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!