Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon megszeretnétek...

Ha nagyon megszeretnétek csinálni valamit vagy elakartok menni valahová elnentek egyedül is vagy kötitek valakihez?

Figyelt kérdés
Tudom sokan furcsállják és megbélyegzik azokat az embereket akik egyedül is szerveznek programokat. Pl.én szoktam egyedül is szervezni programokat ha akkor nem ér rá senki és indíttatást érzek rá. A hétvégén elmentem egyedül egy kirándulásra és nagyon jól éreztem magam.Jók ezek az alkalmak erősitik az önbecsülést. Volt akikkel kommunikáltam a csoportból de nem csapódtam oda senkihez sem és voltak ott még néhányan akik egyedül mentek és egyedül barangoltak.Ebédelni,úszni is elmentem egyedül a kirándulás alatt.Meg előfordul néhányszor a városban is,hogy beülök valahova kávézni, megenni valamit.Vagy ha ritka programok vannak,vagy ritka lehetőség vagy egyszerűen kedvet érzek valahova elmenni megteszem mégha nem is csatlakozik senki.Úgy vagyok vele a lehetőség lehet nem tér vissza többet és nem teszem függővé baráti társaságtól, ismerősöktől a dolgot.
2021. júl. 13. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmegyek egyedül. Sokat utaztam már Európában úgy, hogy nem jött velem senki, mindig jól éreztem magam. Persze az is szuper, amikor az ember a párjával, barátaival, szeretteivel megy el valahova, de az önálló utak nagyon fel tudják tölteni az embert, engem legalábbis.
2021. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Én nem mennék el egyedül, de csak mert semmit nem szeretek annyira, hogy egyedül is időt szánjak rá. Ebédelni, filmezni, úszni, menni ide oda bármikor mehetek egyedül ezért nincs is késztetésem rá. Ráadásul egyedül semmi sem olyan szórakoztató hiába csinálom. Szerintem vannak programok amiket lehet egyedül csinálni és vannak amiket nem. Azaz lehet, de úgy az élvezet fele eltűnik kb.

Bár én az a fajta vagyok aki amúgy se szívesen megy el otthonról. :p

2021. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon jól teszed!

Alapvetően én nem szoktam egyedül programozni, mivel szeretem az élményeket megosztani másokkal, de nem látok problémát abban, ha valaki ezt egyedül teszi

2021. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,köszönöm a hozzaszolasokat!Ki így, ki úgy szeret menni lényeg hogy jól érezze magát valaki a bőrében.

1-es válaszoló egyezek vele hogy az önálló utak feltöltenek,megerősítenek.

2021. júl. 13. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt írod, egyedül, de említesz valamilyen csoportot is, ez nekem nem világos.
2021. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utazási irodán keresztül volt a kirándulás azért említek csoportot.
2021. júl. 13. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, miről van szó. Egyedül elmegyek kajálni egy étterembe, vagy egy kávézóba, vagy shoppingolni, vagy biciklizni a természetben. De nem mennék el mondjuk egy múzeumba, moziba, színházba, koncertre, meg ilyen helyekre, ahova tipikusan párban vagy csoportosan mennek az emberek, mert egyrészről kellemetlenül érezném magam egyedül, másrészről pedig ezeknek sokszor az a lényege, hogy hazafelé jövet megbeszéled a társaiddal az élményt.
2021. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!