Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Népharagos lincshangulatpárti...

Népharagos lincshangulatpárti vagy vagy inkább a reális, törvényes dolgokban hiszel?

Figyelt kérdés

Árpádhídi gázoló, orgiázós politikus, pedofil igazgató, pedofilsimogatót simogató közt. elnök stb. Sok, közfelháborodást okozó dolog volt és van a közéletben.


Eszem ágában sincs egyiket sem bagatellizálni és maximálisan azon vagyok, hogy az őket megillető büntetést megkapják. De csak azt.


Ellenben sokaknál látok egyfajta ilyen csörte-lincshangulatú népharagos fröcsögést, olyan állásfoglalásokat, ami minden törvényességet nélkülöz, szinte élve felkoncolnák a jogállamisággal szemben is az elkövetőket. Az árpádhídi ügy esetén még az előre eltervelt különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés is elhangzott, a kegyelmi ügy kapcsán a két nő lemondását követelték, megtörtént, de még ez sem elég, a pedofil igazgató jogos börtönbüntetése alatt azt kívánják, hogy bent verjék agyon a többiek stb. Én azt mondom, hogy a törvényes szankció mindenkinek kijár, aki hibázik, vét, bűnt követ el, de sosem értettem ezeket a népharagos lincshangulatú fröcsögéseket.



febr. 15. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Kifejezetten a törvényes kereteken belüli szankció híve vagyok.
Rohadjon, dögöljön meg...
Más, kifejtem.
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Kategóriát tévesztettél, ez nem a Politika topik. Jelentve!
febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy átveszik másik kategóriába. De mivel az itteni felhasználók állásfoglalása érdekel ez így emberi tulajdonság és nem a politika. Neked miért lett jobb hogy jelentetted?
febr. 15. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

“a két nő lemondását követelték, megtörtént, de ez nem elég”

Mert ez egyáltalán nem a két nőről szól, hanem rendszerszintű probléma. Nyilván nem a két nő tervelte ki ezt az egészet, ők csak felső utasítás szerint cselekedtek (akik ráadásul SEMMI büntetést nem kaptak) - és most, hogy a lemondásuk után új bábok kerülnek a helyükre, azok ugyanígy tehetnek kétes dolgokat, utasításra, titokban. És már az is felháborító és elfogadhatatlan, hogy ilyen egyáltalán megtörténhet.

Tehát azért “nem elég” a lemondásuk, mert ez egy sokkal nagyobb/tágabb probléma, aminek ezzel egyáltalán nem vetettek véget.

febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert én főleg az Emberek kategóriában mozgok és zavar, hogyha belekeverik a Politikát. Majd ha azt akarom olvasni, átmegyek abba a topikba. Így is a csapból is a politika folyik.. Legalább itt ne kelljen olvasni.
febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondom. Itt az emberi tulajdonság szempontjából van vizsgálva. A politika csak a kiindulás. Nem politikai szemszögből érdekel.
febr. 15. 12:40
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Én a gázolásról valahogy nem hallottam, de hogyha illuminált állapotban volt valaki és úgy vette el más életét akkor kapja csak meg a legsúlyosabb büntetést ami kiszabható.


A pedofil pártolásról és a pedofiliáról nem szeretnék különösebben nyilatkozni. Nem egy múló dolog és ezek az emberek igenis tönkre teszik mások életét. Nem tartom semmilyen szinten megbocsájtható dolognak és az se érdekelne, ha villanykaróra akasztanák őket.


"a törvényes szankció mindenkinek kijár, aki hibázik, vét, bűnt követ e"


Igen, csak ez nem egy hiba, hanem egy undorító beteg ember cselekedete amivel másokat nyomorba dönt/dönthet. Nincs rá semmilyen szinten bocsánat.


Engem is próbáltak molesztálni amikor 10-11 éves voltam és a gyomrom kifordul az egész témától. Aki szerint a pedofília csak egy hiba vagy társadalmi megszokás az ugyanolyan súlyosan beteg ember, mint aki ténylegesen megtette.


Mégis sikerült nyilatkoznom erről, többet mint valaha is szerettem volna. Hányinger..

febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"vagy társadalmi megszokás"


Itt pusztán arra gondoltam, hogy egyes emberek szerint nem bűn és nem egy rohadt beteg dolog, csak azért tartjuk annak, mert így szokta meg a társadalom.

febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Lincselés vezet csak célra. A törvények nagyon gyengék, nincs visszatartó erejük.
febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ha egy normális és igazságos jogállamban élnénk, ahol minden tettnek súlya van, és egyenlő mértékben meg is mérnek érte bárkit (nem pedig a valakinek a valakijét röhögve kimosdatják állandó jelleggel kb bármiből...), szóval ha ez lenne az alaphelyzet, akkor a reális és törvényes dolgokban hinnék.

De mivel nálunk az "igazság"szolgáltatás egy rossz viccel ér fel, ezért természetesen a népharagos lincshangulat pártiságra szavazok. Mivel anélkül semmi nem történik sőt még röhögve vérszemet kapnak és egyre aljasabb dolgokat tesznek bizonyos fajta elkövetők.

Szerintem a jelenlegi rendszert ami minden baj forrása, azt se lehet már jogos eszközökkel eltakarítani. Csomó minden le van papirozva, át van írogatva önkényesen alkotmánytól kezdve minden is. Szóval ha ennyire elfogy a mozgástér, és mégis egy ennyire illegitim rendszer lesz szinte egyeduralkodó és jogilag mindent átír hogy jogos legyen számukra a szabad rablás, ott is már csak a lincselős verzió marad az egyetlen kiút. Nem véletlen a hadsereg és titkosszolgálat fejlesztés se, tartok tőle. Nem olyan stabil ez a rezsim, mint amennyire látszani próbál régóta.

febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Gyűlölöm a lincselő állatokat. A világ minden gonoszsága az ilyen ostoba tudatlan, kegyetlen, empátiahiányos barmok miatt történik.
febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!