Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a csicska pofon/ csicska...

Mi az a csicska pofon/ csicska lángos?

Figyelt kérdés
Haverok között szokták ezt a gyenge pofont adni egymásnak, volt hogy nekem is, ez mire jó?

febr. 16. 07:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez arra jó, hogy megalázzák vele a másikat ...

Aztán ha emberükre akadnak akitől nem csicskapofont kapnak, hanem egy jó állcsúcsonverdesést akkor meg csak néznek, mint hal a szatyorban :D

febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Add vissza teljes erőből ököllel, majd rájönnek, hogy ez nem mindenkinek poénos.
febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Igy szokott kezdődni a verekedés... egy csicska pofonnal:)
febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Emeld meg a könyököd hirtelen, jó magasra úgy, hogy útjába essen a haverod állkapcája, - le fog szokni róla, miközben leharapja a saját nyelvét!
febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

Én nem hallottam még "csicska pofonról"

Nyilván az ember akkora pofont ad amekkorát akar vagy amekkorát kap


Általában arra azért fel kell készülni, hogy mégha te belátással is vagy az ellenfélre ha adsz egy pofont rád nem lesznek soha belátsással


Több olyan bunyóm is volt ahol nem ütöttem egyáltalán noha épp üthettem volna mert feleslegesnek láttam

Adtam pofont de csak kisebbet hogy érthetőbb legyek mert láttam, hogy ez máshogy nem fog menni (láttam egyből értették is a mondanivalót a továbbiakban)

És volt bunyó ahol üthettem volna éppen nagyobbat is, hogy egyből KO-ra feküdjön de mégsem tettem meg mert nem tudni ha rosszul esik el valaki akkor bevághatja úgy a fejét, hogy abból fatális végkimenetel is lehet


Na az én ellenfeleim aztán nem kíméltek soha életemben, egy fej meg 30 kiló izomkülönbséggel ütöttek, kaptam egyből úgy KO-t, hogy senkit nem érdekelt, hogy beverem e a fejem a betonba vagy nem és kaptam akkora pofont azt hittem leszakad a fejem


Embere válogatja ki mennyire erőszakos vagy mennyire kell erőszakkal fellépni

Annyi biztos ha egy mód van rá kerülni kell a konfliktust de néha beleszalad az ember akárhol utcán vagy szórakozóhelyen is mert vannak bunkó emberek

Ha valaki erőszakos akkor fel kell mérni a szituációt mennyire jössz ki jól belőle vagy nem, erőszakkal is kell fellépni ellene ha nem akar leállni jól láthatólag de azért nem feltétlen kell egyből agyonverni mindenkit látni lehet ott mennyi az elég


Általában addig megy egy bunyó amíg a másik a földre nem kerül, ha már a földre kerül valaki akkor már ott nincs bunyó (mondjuk meg lehet nézni a gyönyörű MMA-t ahol még a földön is könyökölik meg fojtogatják és rúgdossák egymást) az utcán is

Bár ellenpélda az utcán is lehetett látni olyat, hogy öten ütöttek egy embert meg rúgdostak és előkerül a kés is előfordul olyan is

febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezt nem pofonra kell feltétlen érteni.. Hanem ha mondjuk megpaskolod, mint a lovat, az lehet ilyen baráti gesztus. 🙂
febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Lehet tockos is, - de a barátnője vénuszdombját paskolgassa a büdös parasztja! -Az talán még örülne is ennek!
febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
:)
febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Verj le neki egy Tysonosat, akkor majd megtudja mi a NEM! csicskalángos! 💥🥊💥
febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Ez olyan lehet mint amikor a lányok egymás seggére csapnak?
febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!