Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vélekedtek erről?

Hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Ha szerettél valakit, és ez az ember bántott meg, akkor az, hogy szeretted, felerősíti a megbántó iránti rosszérzést, utálatot, gyűlöletet, legvégső esetben bosszúvágyat?


Mert sokan mondogatják, hogy "ha tényleg szeretted, kizárt, hogy így beszélnél róla, bármit is tett". Szerintem ezutóbbi baromság.


febr. 17. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

A gyűlöletet mindig a szeretet táplálja.Mégpedig a visszautasított, eldobott és megcsalt szeretet !

Ekkor kell okosnak és hűvösnek lenni,nem szabad a bosszúig elmenni.Nem véletlen,hogy valaki kikerül az életünkből !

Saját nagyon keserves, több éves kínlódásának a tapasztalata !

febr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem akarnék bárkin bosszút állni, azon meg végképp abszurd lenne, akit szeretek.
febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban így van. De muszáj legyőzni valahogy, mert ez az érzés minket is elpusztít, főleg, ha nem sikerül elégtételt venni.

N

febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Karma rendet tesz. Bosszúval magadnak is ártasz!
febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem így látom,hogy a karma rendet tenne. Minden nekem ártó ember éli a világát,nekem pedig lelki nyomor lett az életem.:/


#1

febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szerettem valakit, a tények még tények. Ha megkérdezik, miért lett vége az exemmel, meg fogom mondani, hogy azért mert velem elkezdett úgy viselkedni, mint egy elmebeteg szadista, közben meg megcsalt, majd minden létező közös ismerősünknek lealázott. Szerettem, nagyon. De ezek tények.
febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6. vagyok. Alapvetően nem hiszek a karmában, nem is vágytam bosszúra az exemmel kapcsolatban sem. De miután az új barátnőjéről megtudta, hogy férjnél van és van két gyereke, akikkel hozzá költözne, rögtön elkezdte visszasírni magát hozzám. Nem sikerült, a nő meg a gyerekei meg rajta ragadtak.
febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azert mert meguntak,nem erdemes bosszut all i egy parkapcsolatban. Hagyd meg az energias az uj kapcsolatra.
febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!