Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a bolondokat?

Szeretitek a bolondokat?

Figyelt kérdés
Van ilyen a környezetetekben? Aki egy kicsit ilyen bohóc, zizi, de a jó értelemben. De nem az a pszichipata gyilkos, aki embereket öl. Hanem a jó értelemben vett kedves bolond. Aki mellett szórakozás az élet. Esetleg te vagy az a bolond?? 🤡🤡🧟‍♂️🧟‍♀️🐵🙈🙉

febr. 17. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Engem irritálnak a lököttek. Mindennek van helye, de aki folyamatosan idétlenkedik meg jópofizik, azt én kerülöm, feláll tőle a szőr a hátamon.
febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a kedves, jószívű bolondok ártalmatlanok. 🙂🙂 Mellettük móka és kacagás az élet.
febr. 17. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Meghagyom őket neked, nekem akkor is irritálók.
febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3: Rendi.. 🙂 Mi ketten meg megalapítjuk Bohóciát és oltári nagy cirkuszt fogunk ott csapni, az hótziher! 😀😀😂👉🍻🥂🍾
febr. 17. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
A kedves bolondokat igen. De mindig rosszindulató bol9ndokkal szoktam találkozni.
febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én kedves bohóc vagyok. Én vagyok a Bohócok védőszentje. 🤡🤡😇
febr. 17. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy munkatársammal gondok vannak: inkább kerülöm, ha lehet.
febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Van egy kevés igazán humoros ember. A legtöbben viszont csak hiszik magukról, hogy viccesek. Ez rendkívül fárasztó.
febr. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a humor és a nevetés gyógyító erejű.
febr. 18. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Az attól függ, 9#. Volt valami csoport, akik random röhögtek, mert az gyógyító erejű, hát nekem fizikai fájdalmat okozott csak a látványa is, inkább tűnt szánalmasnak, mint bármilyen szempontból őszintének.


Az erőltetett poénkodással is így vagyok, ha nekem szekunder szégyenérzetem támad, mert valaki erőlteti, hogy fú de vicces, azt én kerülöm, mindegy, milyen nemesnek érzi a küldetését.

febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!