Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom ezt az időjárást,...

Nem bírom ezt az időjárást, egész nap álmos vagyok tőle, ti szeretitek ezt az időjárást?

Figyelt kérdés
Nálunk nem volt hó 1mm sem, csak az eső esik 2 napja folyamatosan.
dec. 1. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem az esőt, kivéve mikor ki kell mennem az utcára. Ahhoz hogy egész nap az irodában üljek tökéletes.
dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően, ha otthon lehetek, akkor nincs ellenemre az eső, van egyfajta nyugodt, békés hangulata. Csak kint nem szívesen mászkálok ilyen időben, és az is igaz, hogy a hó jobban tetszett volna.
dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem tél, sem nyár szerető.

Inkább tavasz, ősz.


Sem a meleget, sem a hideget nem kedvelem.

dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké. Benn meleg van, kinn meg hadd essen, kit izgat :D
dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl kind dolgozom esőben is, úgyhogy ezért izgat 😀
dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel atlagban inkabb alacsony, mint magas a vernyomasom, pulzusom, kaveval oldom meg. De amig nem mertem kavezni, rengeteget kuszkodtem almossag miatt, csak epp nagy melegben foleg.

Nagyon beoltozom es kimegyek a szabadba ilyen idoben, az felporget.

dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomásosként nagyon át tudom érezni #6 válaszát. Egy kis instant kávé, vagy erősebb tea, és máris jobban érzem magam, ha rám is telepszik az álmosság, egész hamar el is múlik.

Az esőt is szeretem, nagyon megnyugat a hangja, az illata, és utána végre fel tud frissülni kellően a levegő. Az esőben való császkálással sincs semmi gondom, sőt.

dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!