Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiket fogadsz el jobban?

Kiket fogadsz el jobban?

Figyelt kérdés
febr. 18. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Leszbikusokat
Meleg férfiakat
Mindkettőt ugyanúgy
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
nem érdekelnek , nincs velük kapcsolatom
febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerinted aki alapból elfogadja a homoszexualitást az megválogatja, hogy kit fogad el??

Max a férfiak egy része """"fogadja el"""" jobban a leszbikusokat, mert arról fantáziálnak hogy milyen jó lenne megdugni őket (ami nem elfogadás lol)

febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
2# Miért? Mit ártottak neked? Egyébként jelentettem a kommentedet.. Az egy dolog, hogy nem fogadod el őket, vagy nem értesz egyet velük, de a kommented minden emberiességet nélkülöz..
febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegyiküket ugyanúgy.
febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

ÉN egyszerűen nem foglalkozom velük ennyi.

Ha nekik az jó akkor nem érdekel.

febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
A ciganyokat sokan nem ertik. A ciganyok egy veszely jelzo bolya a magyarok ,joistenek szamara. Ezek mind tiltott helyen jelennek meg ,oda hozzak,oda teremtik,ott amortizaljak le a magyarokat ,stb., de gyakran csalnak is akik csinaljak ezeket. Szinte mindig szennyezett helyekre hozzak,teremtik ,amortizacios uton gyartjak azokat. A ket ciganyt olyan bolygora raktak , ami az emberek szamara nagyon kegyetlen hely a vilagegyetem egyik legkegyetlenebb helye. Hogy jobban ertsek a Szantorini hegy felrobbanasa utan a magyarok egy resze Athen melle menekult az Egyiptomi birodalom Kreta es mas szigetekrol pedig ti tudtatok , hogy tilos szigeten elni. Athenba volt a legszennyezettebb a talaj , de meg a kornyeken is rossz volt . Ezert azonnal hasonlo rangu ciganyokat hoztak Athenba , de ti ott maradtatok sokaig. Es ott hagytatok oket. Kesobb a jo XEXERSZ pusztitotta ki azokat. Csak csalas miatt ujra kellett csinalni a magyarokkal a tamadast , amit mar jol ismernek a tortenelemben. Vissza kuldtek a magyarokat az idobe. A romai korban ott eltek az ujgeneracios magyarok Egyiptombol es akkor pusztitottak ki az oda hozott ciganyokat ez volt a gorogok lazadasa amit elpusztitottak. Ez volt a helyes eljaras csak utana el kellett volna koltozni a kontinentalis Europabol , amit nem mindegyik tett meg. A ciganyok igy akartak figyelmeztetni a magyarokat ,hogy szennyezett a talaj. Ezek ilyenkor kotelezettsegbol pusztulnak ki.
febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem érdekel, kinek mi a szexuális irányultsága. Semmi közöm hozzá. Egészen addig amíg nem akarnak erőszakoskodni velem, hogy én is valljam ugyanezt. Illetve ha normálisan viselkednek, tehát nem provokálni akarják az embereket.
febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
7# Ki akarta rádkényszeríteni, hogy valld ugyanazt? Ki provokált téged? Egyébként az ilyennel nem az a legnagyobb baj, hogy meleg, hanem hogy egy félcédulás, neveletlen tahó...
febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%
#7 Muszáj ezzel a demagóg dumával provokálni?
febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anton Chigurh ***** válasza:
6-os: Orvos mit mondott? 🤔
febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!