Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen pszihiáter...

Szerintetek milyen pszihiáter az olyan aki felajánl egy gyógyszert amit ha nem fogadsz el és erre fel azt mondja ha agresszív lesz akkor rendőrt kell hívni???

Figyelt kérdés
Milyen orvos az ilyen aki fejalánl valami gyóygszert hogy fogadd el elmész anyuddal pszihiáterhez elmondod a gondodt a bajt erre fel te nem fogadod el és ő azt mondja ha agresszív lenne rendőrt kel hívni??? Milyen ember az ilyen???
2020. okt. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
96%
Azért én szeretném részletesebben ismerni az esetet mielőtt véleményt formálok.
2020. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
tiszta normálisan vlmit elmond neki mi t=ortént velem stb ez nem annyira fontos itt és erre fel azt mondja!!
2020. okt. 27. 10:25
 3/59 anonim ***** válasza:
96%
Az valahogy kimaradt a sztoriból, hogy hogyan és milyen hangnemben utasítottad vissza...
2020. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
rendes hangnemben köszönöm nem erre fel azt mondja vagy elfogadja vagy isten önnel !!!! mellé odatette ha agresszív lenne rendőrt kel hívni hát milyen ember az ilyen???
2020. okt. 27. 10:33
 5/59 anonim ***** válasza:
95%
Hátha visszautasítod a gyógyszert,akkor mégis mit csináljon? Pszichológussal lehet gyógyszer nélkül beszélgetni. Ha meg már azt mondja rendőrt hív,ha agresszív leszel,akkor biztos nem ok nélkül mondta.
2020. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
A 3 mondat végi írásjel is az elfojtott agresszióról ad bizonyságot.Vedd be azt a gyógyszert.
2020. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
hát amin keresztül mentem ne csodákozz!!
2020. okt. 27. 11:11
 8/59 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem nem érdemes ilyenekhez menni. Csak tönkretesz a gyógyszerrel. Pszichológus még talán lehet jó, de ez? Mondjuk azt nem irtad mi bajod van?
2020. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
milyen igazad van kedves utolsó hozzászólo azota miota az injekcion élek tönkre ment jobban életem felhíztam rosz k=ozérzet !!! stb nem akarok oda menni !!!
2020. okt. 27. 11:29
 10/59 anonim ***** válasza:
22%
Valaha én is voltam és szedtem gyógyszert én valóban agresszív lettem. Rájöttem ez méreg jobb nem lesz tőle mert közben ugyanúgy szorongtam. Vesét meg májat tönkreteszi. Szerencsére nem szedtem sokáig. Vissza se mentem többet. Van ismerős aki viszont évekig szedte, veséje tönkrement. Ha nem vagy köz és ön veszélyes akkor szerintem nincs erre szükség. Hiába nulláztok.
2020. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!