Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nevezik az ilyen személyi...

Hogy nevezik az ilyen személyiségű embert?

Figyelt kérdés
Ez a személy olyan hogy alapvetően normális, viszont ez a tipikus gyomorgörcse van az embernek ha vele kell dolgozni.. mindent ő akar csinálni segítséget nem fogad el nem, nem azért mert hogy hű ne fáradj hanem hogy azt mondhassa ő csinált mindent hogy de megszakadt..mindent magára vállal hogy “jajj hát ez is én voltam” közbe k.. nem de ezt napi szinten.ritkán hallgat másokra amit ő akar az van egy felnőtt emberről beszélünk.. vagyis inkább úgy kérdezem az ilyen ember ezt miért csinálja miért jó ez? Tudom ez most így leírva nem tűnik extrának de aki napi szinten van összezárva vele háát na.. :D
febr. 19. 23:54
 1/8 A kérdező kommentje:
végig nézi ahogy rosszul csinálunk valamit hogy utánna az legyen a téma a röhögcsélni való és nem ám közbe szólna h te barom azt nem így kell
febr. 19. 23:57
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Én lelkiismeretesnek, és megkeseredettnek nevezném. Nekem kevés olyan munkatársam volt eddig, akik nem kerülgették a munkát mindenáron, és nem azt nézték, mi alól hogyan tudnának kibújni a közös feladatok közül, és akiről írtál az szerintem ezerszer jobb, mint ez a másik véglet, a krónikus munkakerülő "életművész".

"nem ám közbe szólna h te barom azt nem így kell" - legalább nem kisfőnökösködik jogtalanul, hogy meg akarja mondani a másiknak hogyan dolgozzon, én ezt is értékelném a helyedben, gyakori, hogy szereptévesztésben vannak egyes emberek...

Szerintem mindenki oda tud férni a munkához, aki akar, vagy ő talán fizikailag megakadályozza ezt nektek? Ezt nehezen tudom elképzelni, de ha igen, akkor viszont rá kell szólni, hogy másoknak is hagyjon munkát, ha meg nem változtat, akkor a főnöknek szólni mielőbb.

febr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Kolerikus
febr. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Áldozati mártír, áldozati nárcisztikus.
febr. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is voltak ilyen kolléganőim amúgy. Mindent csak ők, mert ők tudják, meg jaj, mi lenne a céggel nélkülük. A panaszkodás a másikra mindig ment, hogy ők milyen fáradtak, mindent nekik kell csinálni(wtf?, kell, hiszen nem hagyják másnak). Arra persze minden kib@szott napon volt idejük, hogy azt nézzék ki mit csinál.
febr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

A lényegre még nem válaszoltam. A miértre. Ez egy hozott minta sajnos, illetve traumatizált gyerekkor. Valószínűleg az ilyen emberek már gyerekkorban megtanulták, hogy csak ők vannak, a szülők elhanyagolták őket, kialakult a parentifikáció.

A lényegre még nem is válaszoltam. A miértre.

Gyerekkori elhanyagolás, amikor a gyerek megtanulja, hogy csak ő van. Parentifikáció. Traumatizált személyiség.

Nála kell legyen minden kontroll, csak ő tudhat mindent, mert abban a tudatban van, hogy ha ő csinál, csinál, csinál, megszakad, majd szeretni fogják, elismerik.

De sajnos pont fordítva van. És mivel az ilyen embernek nincs önismeret, önreflexiója, nem is lát rá ezekre a dolgokra.

febr. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Na elszállt a netem, azt hittem nem küldi el, kimásoltam, nem látszott az eleje, most meg látszik. 😆
febr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4. Teljesen igaz
febr. 20. 09:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!