Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, ha benéztem mikor...

Ciki, ha benéztem mikor kellett volna mennem fodrászhoz? Tegnapra foglaltam időpont úgy két hete, aztán azt hittem, hogy ma kell mennem.

Figyelt kérdés
febr. 21. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Igen, az.

Vannak helyek, ahol a következő alkalommal felárat kell fizetni, ha nem mondtad le időben.

febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Én annak érezném, mert én ilyen szempontból nagyon igényes vagyok, pont ezért nem szokott előfordulni ilyesmi nálam.


Elvetted mástól is a szabad időpontot, mellette bevételkiesést is okoztál a fodrásznak.


Nyilván a világ nem dől össze, de 0-24 mindenki azt a k.rva telefont nyomkodja, nem tudom miért nem lehet beírni a naptárba egy emlékeztetőt, előtte 1 nappal jelzéssel.

febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy visszaigazoló e-mailt is kaptam. 🤦
febr. 21. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
1* belefér, még elmegy, még ha jogosan pipás is a fodrász a nem menetel miatt. De ne legyen (szerintem) folytatása.
febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fordítva jártam így, egy nappal előbb beestem a körmöshoz, hogy ötre jöttem, mondta, hogy igen, de holnapra... Amúgy jó fej volt, mondta, hogy vállalna aznap is, ha nem lenne vendége arra az időpontra, de volt, így csak jót röhögtünk rajta. Szerintem időnként mindenkivel megesik. Egyik munkatársam egyszer bejött a szabadnapján, beblokkolt, átöltözött, és beállt dolgozni. Úgy kellett neki elmagyarázni, hogy menjen már haza pihenni, elnézte a naptárat :D
febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ennyire szétcsúszva.
febr. 22. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!