Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok ti is tartotok a roma...

Csajok ti is tartotok a roma lányoktól, ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Kerültetek már konfliktusba velük? Mennyire voltak erőszakosak veletek?

febr. 22. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Cigány lány vagyok. Mindig is visszahúzódó voltam. Soha nem kezdtem ki senkivel, suliban mindig én voltam az áldozat. Magyarok és cigányok is bántottak már fizikailag és verbálisan.


Nem értem, hogy honnan jött ez a hülye kérdés...

febr. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

#1

Vajon honnan? :D

A legtöbb cigány sajnos nem tud viselkedni. Nyilván vannak rendes emberek cigányok között is, ugyanúgy, ahogy vannak rossz emberek fehérek között is.

Az arány az, ami nem mindegy.

febr. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem, miért tenném? Eleve nem alakul ki olyan szitu, hogy alkalmat adjak a kötekedésre.
febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tartok tőlük. Én feléjük is udvarias vagyok nőként. Nem nézem le, hiszen senki nem tehet a származásáról, de nem is elegyedek szóba velük. Érdekes módon akikkel valami udvariasságot megtettem pl megfogtam az ajtót a péksébe mert tolta be a babakocsit stb megköszönte. Nem vagyok értük oda, de ha látják, hogy emberként kezelem őket, az nekik is jólesik. Ennyi.
febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
80%
Így önmagában nem, viszont bizonyos viselkedéstől tartok, amit eddig 99%-ban cigányoktól tapasztaltam (mindkét nemtől). Ha az illető ezt a viselkedést mutatja, akkor tartani fogok tőle és elkerülöm, nemzetiségtől és nemtől függetlenül. Ami a konfliktust illeti, volt persze, egyrészt olyan helyen nőttem fel, ahol sok a putris, akik 15 évesen még ötödikbe jártak, szóval kifejezett menekülő útvonalaink voltak a suliból hazafelé ha ők ott lennének, különben belénk kötöttek, elvették a cuccainkat és pénzt vagy kaját akartak de egyik osztálytársamnak a kabátját vették el. Felnőttként egyszer kötött belém 3 cigány csaj, szerencsére időben közbeléptek a rendőrök, nem voltak ismeretlenek a környéken, rendszeresen vegzáltak fiatal lányokat az állomáson. Igazából a cigányok között is ez egy típus, megvan a megfelelője falusi és városi környezetben is, a tipikus kötekedős fajta. De emellett van sok másféle cigány is, akik közterületen tök átlagosan viselkednek, szerencse kérdése, hogy az adott környezetben melyik típusból van több.
febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Egy ember értékét a tettei adják, nem a származása.
febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!