Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg cikk és tanulmány...

Csé03 kérdése:

Rengeteg cikk és tanulmány van, hogy hogyan vedd észre, ha a párod, vagy valamelyik ismerősöd szociopata. De mi van, ha magamra ismertem, hogy én az vagyok?

Figyelt kérdés
Erre van valamilyen szakirodalom? Nem szeretnék az maradni. Van egyáltalán lehetősége az embernek megváltozni, vagy ez olyan dolog ami van és kész, fogadjam el, hogy ezt dobta a gép azt így jártam, vagyis inkább a körülöttem lévők jártak így?

febr. 22. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szakember segítségét kérheted...
febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még így sem biztos, hogy az vagy, mert ezek a cikkek inkább általánosítóak, azaz a te egyedi élethelyzeted, élettörténeted, személyiséged, szándékod nem ismeri. De egy szakember ismerné a részleteket, úgyhogy én is azt mondom, hogy akkor menj el egy szakemberhez. Lehet, hogy más állapot okozza a tüneteid, nem a szociopátia.
febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szociopátia tünetei közé tartozik, hogy nem idegeskednek, hiányzik belőlük az őszinteség, a megbánás és a szégyenérzet, emellett gátlástalanul kihasználják a körülöttük lévőket.A kérdésedből ítélve, téged ez zavar és ideges vagy tőle, szóval nem, nem hinném hogy az vagy. De persze ez a rövid netes keresésem eredménye volt, szóval ha meg szeretnéd magad nyugtatni elmész egy szakemberhez.
febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Van lehetőség megváltozni. Velem is ez történt.
febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! A 3.-ho szólnék, igazából igen idegesít, friss házas vagyok, hamarosan gyermekem születik, és nagyon bánt a dolod, hogy hogyan viszonyulok majd ezekhez a dolgokhoz, de az idegeskedés hiányának "tüneteit leszámítva, minden más igaz rám...Bele sem tudom magam képzelni más helyzetében, nem tudok megsajnálni senkit, a reakcióim, beszélgetésekben a válaszaim úgy keletkeznek, hogy tudom, hogy abban a bizonyos helyzetben milyen reakció/válasz lenne a helyes, így megteszem, de egyáltalán nem érzek semmit. nincs morális "iránytű" bennem. Igen zavar persze, de szinte alig vannak érzéseim. Valószínű megfogadom itt a többség tanácsát és szakemberhez fordulok, de igazából nem tudom, hogy ezen hogy tud segíteni.
febr. 24. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. A jóságos ISTEN tud segíteni neked, hogy nemcsak hogy normális emberként élj, hanem az Ő szeretett gyerekeként. Biztosan így van. Csak indulj. Ha érdekel hogyan, jelezd, segítek hozzá találni és az Ő gyerekének lenni itt a Földön, és valamikor majd fönn a mennyben tisztán, örömben.
márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!