Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért képesek az antiszociális...

Miért képesek az antiszociális emberek felül kerekedni másokon és hogyan lehet védekezni ellenük?

Figyelt kérdés
Elképesztő, hogy a sorozatos manipuláció és negatívumok terjesztése után meg tudnak győzni embereket és elveszíti az ember az állását!

2023. máj. 29. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Itt inkább te vagy a toxikus és nem ők az antiszociálisak.
2023. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek az utolsóval. Unalmas, hogy a DSM-V idióták játékszere lett. Ha valakinek nem bírják a pofáját, felcsapják és jól odamondják rá az első szakszót, amit találnak, hogy ezzel invalidálják.
2023. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen
2023. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha van esetleg valakinek jó gondolata azt?szívesen fogadom.
2023. máj. 29. 13:46
 5/12 anonim válasza:
76%
"hogyan lehet védekezni ellenük?" Erre nagyon egyszerű a válasz, kötelező pszichológiai vizsgálatra kell küldeni az illetőt, és ha bebizonyosodik róla, hogy pszichopata vagy sziciopata — vagy ezekhez hasonló személyiség jegyeket hordoz —, akkor a vizsgálatot végző szakember ellenjavasolhatja a kérdéses személy pozicióba helyezését, vagy alkalmazásba vételét.
2023. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Anti szoc az az aki otthon ül, vagy ha irodában is nem beszél senkivel, szerintem te másról beszélsz, vagy akarsz beszélni
2023. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Az antiszociális az a pszichopata.

Esküszöm betiltanék minden ilyen és ezzel foglalkozó oldalt mert emberek képtelenek értelmesen használni a kifejezéseket és diagnosztizálnak végzettség nélkül.

2023. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az antiszociális megnevezés egy gyüjtőnév sokminden beletartozik!
2023. jún. 3. 12:00
 9/12 anonim ***** válasza:

5

Jó eséllyel a szakember egészségesnek fogja nyilvánítani.


Egyébként azért tudnak mások fölé kerekedni, mert hideg fejjel gondolkodnak, objektíve és/vagy manipulálva. Aki nem pszichop., szerintem igazán csak szubjektíve tud gondolkodni.

Ellenük valami? El lehet kerülni őket.

2023. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6

Irodában dolgozom. 3 nővel férfiként. Szerinted mennyit beszélek? És ettől pszichopata meg antiszociális vagyok?

Mondjuk szerintük antiszoc. vagyok, de szerintem meg csak óvatos.

2023. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!