Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit választana?

Ki mit választana?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban házban éltem vidéken, 22evesen fel költöztem Pestre,panelban élek, jelenleg 35eves vagyok és tervezem a vidékre való költözést!

De egyszerűen nem tudok dönteni!

Panel vagy ház?

Ugye háznál van saját tered, panelban nincs annyira...

Nem tudok dönteni :/


febr. 24. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Én panelt választanám. Kisebb, könnyebben fűthető és könnyebb is takarítani. Valószínűleg frekventáltibb helyen is van.


Én jelenleg vidéken élek és van nagy kert a házunknál, de teljesen felesleges, mert csak "gond". Művelni úgy sem művel senki sem, mert nincs rá idő/energia. A fű persze le van nyírva, de úgy értem, hogy nem terem benne különösebben zöldség meg ilyesmi.

febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
#1 Hozzáállás kérdése. Én pl biztos kertesházat veszek majd, mert kell a hely, egyrészt a hobbym miatt is, meg egy kis kertet is szeretnék. Így is nőttem fel, nekem alap, hogy van saját zöldség, gyümölcs, tojás stb..
febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy családi háznál sokkal több munka van,rendben tartani a házat kívűlről is,a kertet,kerítést,télen havat lapátolni stb. Egy lakásnál nincsenek ilyen feladatok és persze kiadások,de hallod ,ha a szomszédnak hasmenése van. Én panelban nőttem fel a 9. emeleten,mindig az volt a vágyam,hogy családi házban éljek. Sikerült,szeretem is,de az itthoni munkának,feladatoknak sosincs vége. Ha van kedved,erőd akkor vágj te is bele. Merre fele keresgélsz,ha nem titok? 50 N
febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a munkahely hol van.

Én pl homeofficeban dolgozok, így nekem elég a vidéki ház

febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Debrecenben gondolkozom, munkahelyet azt ott is keresgélnék!

Igen mivel kertes házban nőttem fel, hiányzik a kert, pl.medencet is tehetnék az udvarra!

Csak nem tudom mennyire biztonságos a kertes ház..

febr. 24. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen talaja nemsokara uszni fog az akkusavban, biztos nem vennek ott hazat.
febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj csak azt a várost ismerem és szépnek tartom!
febr. 24. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján te már döntöttél, egy kertes házat akarsz Debrecenben.

Mi a kérdés? Annyira lesz biztonságos a ház, amennyire azzá teszed, pl. szerelhetsz fel riasztót, mozgásérzékelő kamerát, biztonsági ajtót. Illetve nem ismerem Debrecent, nem tudom, vannak-e ott szar környékek.

febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!