Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy gomb, amit ha...

Ha lenne egy gomb, amit ha megnyomnál tiszta lappal a nulláról kezdhetnél mindent, hogy döntenél?

Figyelt kérdés
Minden emléked törlődne, legyen az pozitív, vagy negatív. Az összes embert, akit ismertél elfelejtenél és ők is téged. Totális memóriatörlés lenne és új tudattal születnél újjá.

febr. 24. 19:34
A kérdező szavazást indított:
Megnyomnám a gombot.
Nem nyomnám meg.
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán
febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Jesszusom. Dehogy tenném meg. Így jó minden, ahogy törtent.
febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Azaz gyakorlatilag semmi nem különböztetne meg a világ bármelyik újszülöttjétől? Akkor mi értelme? Születnek azok anélkül is, hogy velem bármi történne.
febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én megnyomnám.. De én akarnám eldönteni, hogy milyen testbe, országba, meg családba szülessek le újra.. Például valami afrikai nyomortelepbe nem szívesen születnék, se egy bántalmazó családba. És lehetőleg férfi testbe akarnék megint újjászületni.
febr. 24. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:

És honnan indulnék, milyen feltételekkel?

Újjászületek az eredeti születési időpontomban az eredeti körülmények közé? Mert akkor nincs semmi értelme

febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze. Alapbol az a típus vagyok, akinek örökké új ingerek kellenek, nem szeretek egy kitaposott úton járni. Az élet pedig túl rövid ahhoz hogy mindent megtapasztalj, szóval újrakezdeném, és valami gyökeresen mást kezdenék magammal.
febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Csak ha választhatnék családot.
febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legjobb választásom lenne az eddigi életemben megnyomni azt a gombot.
febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok az életemben, amit ma már máshogy tennék, vannak döntések, amiknél a másik irányba mennék, de még így sem nyomnám meg a gombot, ha létezne. Mivel inkább azt látom, miket vesztenék azáltal.
febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azt megértem, hogy akiknek boldog, kiegyensúlyozott, tökéletes életük van, mint a Gyakorin azt megszokhattuk, azok nem nulláznák azt le, de akinek meg nulla szar az élete, az meg miért nem törölhet, sztornózhat mindent és kezdheti előlről. Miért ilyen szemét az élet?? Tiszta lappal kezdhetnék mindent, nem követném el újra ugyanazokat a hibákat. Eldönthetném, hogy milyen neműnek akarok leszületni, meg milyen színű a hajam, hogy nézzek ki stb.. milyen családba és melyik országba szülessek le..
febr. 25. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!