Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most lenne előtted egy...

Ha most lenne előtted egy piros gomb amelyet ha megnyomnál az egész univerzumban, multiverzumban, akármilyenverzumban megszűnne minden létezés, fájdalommentesen véget érne az összes élet úgy hogy többé soha ki nem alakulhatna, te megnyomnád?

Figyelt kérdés

#öngyilkosság #megoldás #felszabadulás #efilizmus #Nem-létezés #Szenvedés megszüntetése
2023. ápr. 11. 12:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nem akarok megölni senkit sem. Nem akarom kipusztítani az emberiséget. És nem mindenkinek szenvedés az élet. Bár nyilván van benne az is, de attól még összességében jó.
2023. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Persze, pusztuljon mindenki, csak mert a te életed egy rakás sz@r.


Szerencse, hogy ez nem így működik.

2023. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Miért van az öngyilkosság a kulcsszavak között? Problémád van magaddal, a világgal? Akkor kérj segítséget. Van sok telefonos segélyszolgálat is.
2023. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez az efilizmusos troll, nem a racionalitás talaján mozog, ne fáradjatok szerintem!
2023. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Borzalmasan önző dolog az egész világegyetemet elpusztítani, csak azért mert te bedepiztél. Próbálj meg gondolkodni.
2023. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Feldobnék egy érmét azt lesz a ami lesz
2023. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi kérdező, már a világegyetem keletkezésekor meg lett nyomva az a bizonyos gomb, csak elég lassan telik a visszaszámlálás. Guglizz rá a világvége elméletekre, több lehetséges kimenetel is van, de egyik sem happy end.
2023. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

Azért mert nekem mondjuk rossz, attól másnak még lehet boldog élete. Miért én döntsek az ő sorsa felől is?!

2023. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Ebben a pillanatban:

Igen.

2023. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Mert rengeteg normális és tisztességes ember van a világon akik ezzel meghalnának. Attól, hogy sok gyökérrel vagy körbevéve még nem kell mindenki kinyírni.
2023. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!