Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha lenne egy gomb a testeden,...

Ha lenne egy gomb a testeden, ami nulla fájdalommal és ezredszekundum alatt végett vetne az életednek, akkor megnyomnád?

Figyelt kérdés
A kérdésem szigorúan elméleti jellegű, senkit nem ösztönzök semmire. Csupán azért jutott eszembe, mert az életösztön és a kínszenvedés miatti félelem miatt nagyon sokan nem mernek öngyilkosságot elkövetni, miközben semmi értelme az életüknek. Én is ilyen vagyok és én gondolkodás nélkül megnyomnám azt a bizonyos gombot. Ti ezzel hogy vagytok?

2018. aug. 30. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Én keztem valamit az életemmel,vannak céljaim, fel sem merül.
2018. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy olyan gomb kell, amitől kitörlődöm a létezésből, az időből, mások emlékeiből, MINDENBŐL IS. :D


Amúgy Béla vagyok és egy gomb gyárban dolgozom..

2018. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha lenne egy ilyen gomb, szerintem sokan nem élnének, valamikor szinte mindenki megnyomta volna már.
2018. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Most nem, mert boldog, sikeres életet élek. De lehet, hogy lesz még olyan szakasza az életemnek (nyilván a vége felé), amikor nagy áldás lenne egy ilyen gomb.


Apukám sokat szenvedett a halála előtt, ő biztosan örült volna egy ilyen gombnak.

2018. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem megjegyezni: A kategóriára és annak jellemzően inkább melankolikusabb célközönségére alapozva csakis azon emberek válaszát várom, akik nem a tipikus "megszületnem volt csak nehéz, amúgy totál sikeres/szép vagyok és full happy az életem" körbe tartoznak és felülről osztják az észt. Köszi.
2018. aug. 30. 16:04
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy is! Hiába vagyok kövér és elégedetlen a testemmel, rengeteg dolog van az életemben és saját magamban is, amik boldoggá tesznek. Nagyon szeretek élni.
2018. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%
Ha olyan betegsegem lenne, ami - igy vagy ugy - sok szenvedessel jar, akkor talan. Bar en imadok elni, szoval tenyleg csak nagyon-nagyon talan.
2018. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Az én életem elég hullámzó. Vannak jobb és rosszabb periódusok, de alapjában véve nem sokat érek. Mindig másoktól várom, hogy megmondják, mit tegyek, egyedül félek, ürességet érzek, és kilátástalannak tűnik az életem. Nagyon szeretnék normálisan élni és boldog lenni, de bizonyos valôszínűsíthető nevelésbeli hibák miatt rettegek a hibázás gondolatától is, és nagyon befelé forduló vagyok. Mindennek csak akkor van értelme számomra, ha más szerint az jó. Éa ez megterhelő, folyton másoktól függni.


Sokszor voltam olyan állapotban, hogy megnyomtam volna egy ilyen gombot, de ha valóban lett volna, lehet, nem teszem meg. Mert élni szeretnék, csak nem így.

2018. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Az életem első fele tömény szenvedés volt, simán merem állítani, hogy messze többet szenvedtem 20 év alatt, mint legtöbben egész életükben, kőkemény munka volt innen kitörtni, de a kitartásom meghozta a gyümölcsét és most már boldog, kiegyensúlyozott életem van, tele célokkal. A fájdalom az élet része, meg kell tanulni kezelni és a javadra fordítani.
2018. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Van pár hobbim úgyhogy valószínűleg soha nem nyomtam volna meg, de amikor nagyon szrul érzem magam el szoktam a gondolattal játszani, hogy van a kezemben egy fegyver, és meg e húznám a ravaszt, és függetlenül attól hogy mi a válasz, utána sokkal jobban érzem magam.
2018. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!