Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit üzennél az 5 évvel ezelőtt...

Mit üzennél az 5 évvel ezelőtti énednek?

Figyelt kérdés
febr. 25. 10:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 2019-et írunk.


Fektess be bitcoinba.

Fektess be Pfizer részvényekbe, mert 1 év múlva Covid járvány lesz.

Válts munkahelyet arra, ahol jelenleg dolgozol.


Hirtelen ennyi.

febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Bízzon a macskájában!
febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyen több önbizalmad és hamarabb lépd meg azokat a változásokat, amik a javadat szolgálják.
febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Befektetéseket én is, bár nagyon nem volt miből akkoriban, egy lehúzós munkahelyen dolgoztam épp 230 ezerért kb😂 (De a társaság legalább jó volt, talán a legjobb eddig.)

Meg hogy kezdjen el tanulni, mondjuk ezt lehet az öt évvel későbbi énem is fogja üzenni a mostaninak, mert a legnagyobb halasztgató vagyok🥲

febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tölts több időt a szeretteiddel, mert lesznek akik 5 év múlva már nem lesznek köztünk.
febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, hogy nyugi, minden helyre jön.
febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne kezdjek kapcsolatot senkivel.
febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor voltam talán kilencedikes.

Tölts több időt a nagymamáddal.

Csinálj előrehozott érettségit angolból középszinten, aztán tizenkettedikben próbálj rá az emeletre is, mert csak úgy tudsz jelentkezni arra a szakra, amire akartál. Ha tényleg arra jelentkezel, akkor fontold meg, hogy Eger helyett Debrecenbe mész. (Angol-magyar tanári helyett mentem magyar-matekra végül, Eger helyett Debrecenbe, mert az előbbi helyen nem indult. Egyiket se bántam meg, tehát nem váltanék, de ha újra kezdhetném a mostani tudásommal, nem választottam volna a matekot)

febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire butus és naiv!
febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 ShadowGanxter ***** válasza:
100%
Kezdjen el edzeni és fejlessze önmagát, de semmiképpen se legyen többet áldozat.
febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!