Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy roma lehet neonáci?

Egy roma lehet neonáci?

Figyelt kérdés
Egy negyedvérű roma lehet náci? Ismerek egy embert aki negyedvérben roma (cigány) de Magyarnak vallja magát. Volt skinhead, de már kinőtte és úgy viselkedik mint egy náci tiszt, lenéz másokat, olyan a járása, úgy öltözködik, haj stb.. Otthon van egy komplett wehrmacht tiszti egyenruhája, egy csomó nácis cucca van. Nem tudom ,hogy a negyedvér nem számít vagy mi? Nem sokan tudják róla , csak egy pár ember, hogy roma származású, nem néz ki úgy bár a bőre egy kicsit barnás de még a fehér bőr határán van...Ez nem provokatív kérdés csak nem értem, hogy mire fel olyan büszke...

febr. 25. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha magyar lehet, akkor cigány miért ne lehetne? Csak beleéli magát, hogy a cigányok az árják közvetlen leszármazottjai, és kerek a háttérideológia.
febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem terjeszti ,hogy cigány meg semmi, tagadja! Nekem, meg még egy pár embernek akik jobban ismertük elmondta még egy pár éve.
febr. 25. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy lehet.

Ha valaki roma, de nem szimpatizál a többi romával, és bejönnek neki a náci eszmék, akkor simán lehet az.


Én ugyan nem vallok náci eszméket, de annak ellenére, hogy vannak romák is a felmenőim között, kerülöm őket. Azért, mert valaki roma, nem kell, hogy szeresse a többi romát.

Én magyarnak érzem magam. A nevem is megváltoztattam.

febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
#3: ja, csak a nácikat marhára nem érdekelte, Te mivel szimpatizálsz, ha a véred "szennyezett".
febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4


Anyai ágról magyar nemesi családból származom. Apámék teljesen romák, de zenész család, Amerikában, Kanadában muzsikáltak. Tehát még romák közül sem a rosszak közül származom.

A bőröm fehér, úgy nézek ki, mint egy magyar. Egyébként még a német nyelvet is értem kicsit, mert tanultam.

Ha a nácik ennek ellenére szennyezettnek tartanak, hát ez van. Elég fanatikus hozzáállás, hogy csak azért öltek volna meg a háborúban, mert vannak roma felmenőim. #3 voltam

febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze. Meg az is van, hogy a saját nőiket is sokszorannyira lenézik , mint ahogy a neonácik szoktak gyűlölködni.
febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nácigány. xD
febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokan azt hiszitek ,hogy ő egy tipikus cigány de amint mondtam alig van benne... utállja a cigányokat, példaképének tart ss tiszteket.
febr. 25. 20:29
 9/11 A kérdező kommentje:
a 4esnek igaza van
febr. 25. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
A mentalitas nem egyenlo a borszinnel.
febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!