Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak az ismertségi körödben...

Vannak az ismertségi körödben stressz és adrenalinfüggő, drámakirály/drámakirálynő típusú emberek? 💃🏻💃🏻

Figyelt kérdés
Akiket az adrenalin hajtja és lehetetlenebbnél lehetetlenebb szituációkba kerülnek. Ez valami betegség? Hogy lehet ebből a negatív spirálból kikerülni? Tegyük fel, hogy csak magának árt vele, ez még a jobbik eset. Ha valaki felismerte magában, hogy folyton vonzza a stresszt, bajt, akkor mit csináljon?

febr. 26. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősőm, napi 12 szem nyugtatót vesz be 12 kávéval. Kicsit sem hülye ugye?
febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem ismerek ilyent.
febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csoda, hogy az ilyen embert el nem viszi az infarktus, de tényleg..
febr. 26. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1# Az egyik ismerősöm napi rutinja, hogy frontin+hell egyszerre. Reggel, délben, este...


Drámakirálynő ismerősöm is van, de nem adrenalinhajhász egyáltalán, csak nem bírja elviselni, ha nem történik valami, ami miatt ő beállíthatja magát áldozatnak. Pl óriási hisztit vág felnőtt létére, mert késik a vonat, le büdöskrvázza a jegypénztárban ülőt, majd úgy adja elő a történteket, hogy őt le büdöskrvázta a pénztáros, mert ő halkan, szerényen megkérdezte, miért késik a vonat, majd minimum egy hétig ezzel van elfoglalva, annyira beleéli magát újra meg újra, hogy remegve sír. Ha meg nem sajnálod, akkor jön az, hogy ő annyira rossz ember, te is hogy bánsz vele, pedig ő nem érdemli ezt, de ne félj, hamarosan úgyis öngyilkos lesz. Ezt pedig heti szinten.

febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok ez az ismerős.

Mondjuk én nem ilyen önpusztító ökörségekkel élem ki a szenvedélyem, hogy nyugtatók koffeinnel, meg drámázás, hanem csak "szeretek veszélyessen élni", elmegyek egyedül elképesztő hosszú túrákra, az csak pozitívum, ha tudom, hogy rám fog esteledni, lekéshetem az utolsó vonatot haza, stb. Illetve, mivel Magyarországon nincs normális vidámpark, előszeretettel megyek külföldre csak azért, hogy kipróbáljak valami izgi játékot, és ebben már a repülés része is örömet okoz, imádok repülni, főleg a fel- és leszállást, meg a turbulenciát szeretem. Szeretném majd kipróbálni az ejtőernyős ugrást, meg a bungee jumpingot is.

febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Van rokonom, aki kb. ebbe a kategóriába sorolható: távol él, csak néha hallani, mit tesz, de amikor hallom, csodálkozom én is rajta. Nem alvás, stb.
febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Kilencedikben nálunk is volt drámakirálynő, de ő sem az adrenalinért csinálta. Már a tanárokat is annyira idegesítette, hogy az első alkalommal amikor valami kifogásolhatót tett kicsapták. Nem is baj, sokkal jobb nélküle.


Össze-vissza hazudozott mindent, hogy ő nem eszik meg anorexiás, aztán később kiderült, hogy anyukája minden reggel csinál neki fincsi reggelit. A hazugságai ellent mondtak egymásnak és minden lányról (mert nyilván a fiúkkal jóban kell lenni, eléggé pick me volt így utólag belegondolva) pletykákat terjesztett, amiknek persze semmi alapja nem volt.

Rólam is terjesztett valami olyasmit, hogy együtt vagyok egy lúzer fiúval meg hogy csókolóztunk is, pedig barátnőm volt akkor :D De ezt mind a hátad mögött nyilván, mert a szemedben jópofizott. A pasijait havonta cserélte és fűvel-fával csalta az összeset.

febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Az első kettőre nincs, drámakirálynő azonban volt, belőlük több is. Egyikükkel még egy egyesületbe jártam, másikuk pedig osztálytárs volt. Utóbbi hasonló dolgokat művelt, mint amit a 4. válaszoló is írt; nagyon jól mozgatta a szálakat. Imádott a középpontban lenni, olyan is volt, hogy pillanatok alatt borult el az agya, és szinte csapkolódva szitkozódott, lány létére, egy nem-semmi dühkitöréssel megkoronázva a dolgot.

Az elsőnek említett pedig elég komoly volt... nem tudok részleteket, meg szerencsére hamar kikerültem onnan, de a csajnak olyan dolgai voltak, hogy mikor összeveszett a szüleivel, ami akkoriban gyakran megtörtént, nagyon meggondolatlan dolgokat pakolt ki Instagram-ra, meglehetősen személyes dolgokat írt, posztolt ki melléjük. Hamar kiderült, hogy torzított, felnagyított dolgok voltak, de akkor is...

febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
8. Nekem is volt ilyen osztálytársam, de általánosban. Ő először szintén azzal jött, hogy anorexiás, volt, hogy ha többen voltunk a mosdóban, nekiállt magát hánytatni (bár az lehet, h nem ez a betegség), de nem bírta és abbahagyta :D mi meg álltunk, hogy mi van?? Oké... :D aztán átállt arra, hogy ő vegetáriánus, és csak és kizárólag a csirkemell sonkát eszi meg (??) és mindenkibe beleállt, aki bármi olyat evett, amiben hús volt. Annyira nyomta az állatvédő meg környezetszennyezős dumát, hogy mindig a saját hatása alá került és sírni kezdett :D ő volt amúgy az, aki elsők között lett emós, majd egy hónapra rá gengszter rapper, aztán plázacica, mert az anyja engedte végre festetni a haját:D
febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!