Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen belestresszelem...

Betegesen belestresszelem magam egy olyan lany miatt, akit nem érdeklek, de mégse tudom elfelejteni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy lány, aki hónapok óta tetszik, naponta látom pár percre. Arra a kis időre ignoralom, amikor jön be akkor háttal állok a bejaratnak, teljes mértékben kerulom.

Beszelgetest kezdemenyeztem már nála korabban,de nem volt vevo rá,úgymond lekoptatott.(tomondatokban válaszolt csak,de nem volt érdeklődő)


Otthon is allandoan rá gondolok, folyamatosan gorcsolok, jó pár évvel idősebb is nálam.

Plusz melohelyen is amikor közeledik a muszakvaltas ideje akkor is tiszta ideg vagyok,hasmenés stb ramjon amikor tudom hogy nem sokára jön.


Mit tudnék tenni? Tudom hogy beteges, de munkahelyet nem akarok váltani,mert jól elvagyok itt..



nov. 29. 06:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megtetszik valaki más,aki viszont érdeklődik irántad,el fogod felejteni:)
nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
78%
Mondogasd azt magadnak hogy van baratja
nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonlo volt tavaly, paraszor erdeklodtem hogy mi a helyzet vele, de le se szart csak kenyszerbol vaszolgatott, sose kereserett engem, ma mar ott tartok hogy en szarom le, persze nem vagyok vele bunko, de nem keresem a tarsasagat
nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

2es: azt nem tudom,mert teljesen tisztában vagyok vele hogy soha nem is lesz pasija,olyan természete van :D

3as: pont ezen vagyok én is, de otthon mégis allandoan rá gondolok, nem a megfelelő szó rá, de "hianyzik"...

nov. 29. 10:35
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon regota irsz ki kerdest.

Mindig bamulod, mar kezdemenyeztel, nem erdekled.

Tereld el a figyelmedet!

Igyekezz elkerulni, ra se nezz. Ismerkedj masokkal

nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Majd megunod elobb-utobb ese fogod szarni

Gondolja arra minden percben hogy ennek az egesznek semmi ertelme

Ha meg olyan termeszete van akkor megis mit akarsz tole???

nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
66%

Ne kerüld el, lökd be neki mizu csajos, dumcsizunk? :D

Ha lekoptat, megnyugszol, és kiábrándulsz belőle.

Annál rosszabb, ha rágörcsölsz.

nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi ez? Álmodozás fuggoseg

Te nem is akarsz vele lenni, te csak almodozni szeretsz arrol hogy vele akarsz lenni

nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod elfelejteni ha nem latod soha tobbet. Nekem is ez volt tavaly ki is leptem igaz mar utaltam is ott dolgozni a f-fej fonok miatt
nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik egy lány nekem is de nem merem megszólítani. A multkor körbevettek a kollégák és ott volt az a lány is aki tetszik aztán rámnézett és elvörösödtem. Majd kérdezte hogy mi bajom ami miatt mégjobban elvörösödtem és csak bólogattam. Totál hülyének nézett. De aztán méggázabb dolog történt. Eleresztettem egy galambot ott ahol voltam majd elsétált mellettem ez a lány aki tetszik. Nagyon piros volt az arcom akkor is biztos észrevette.
nov. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!