Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy 26...

Szerintetek normális, hogy 26 évesen nem vágyok társaságra?

Figyelt kérdés

Folyamatosan cseszegetnek a munkahelyemen és családi körben, mert nem vagyok hajlandó ismerkedni és nincsenek barátaim. Jelenleg ez egy elég stresszfaktort okoz az életemben, már olyan szinten zavar a kérdés, hogy a felmondáson gondolkozok. (A munkámat ezt leszámítva szeretem, irodai munka.) A kapcsolat az nem nekem való, voltak próbálkozásaim, de magával a szexel sem vagyok kibékülve. (A gyerek téme egyenesen szóba sem jöhet.) Barátaim régebben sem nagyon voltak, viszont úgy érzem kiöregedtem a dedós barátságokból.

Igazából a munka és a kockulás jól kitöltik a mindennapjaim, nem tudom miért nem lehet ezt elfogadni. Munkaerőként megállom a helyem, családom sem vetheti szememre, hogy egy suttyó alkoholista lennék.



febr. 26. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló, ha te így erzed jól magad akkor ez így van jól!

Én egyetértek veled, a mai világban amúgyis csak felszínes emberek vannak!

febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vágyok rá. Nincs rá energiám, lefárasztanak az emberek.

Online beszélgetek pár emberrel, de ennyi.


De nem értem egy munkahelyen miért kerül ez szóba, meg mi köze bárkinek hozzá, hogy vannak e barátaid, vagy mik a terveid a magánéletre nézve.

febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Mennyé haza magadnak csaje
febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszt?? Nekem akkor se lenne társaságom, ha vágynék rá..
febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt mintha én írtam volna szórol szóra. Anyám egyszerűen nem akarja megérteni hogy nem érzem szükségét annak hogy barátaim legyenek. Neki nem normális az hogy nincsenek barátaim és hogy szerelmes sem voltam még eddig (20 éves vagyok egyébként). Én elvagyok a magam kis világában, majd ha úgy érzem hogy igényelnék társaságot majd lesznek barátaim (vagy valaki). Ha engem kérdezel szerintem nincs ezzel semmi baj.
febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond, hogy te nem b@szod el az életed ebben az adó tengerenben, mint a többi. Én még ennél rosszabb vagyok, hidd el!
febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem jó lenne egy barát. Nagyon magányos vagyok. Szeretetkoldus vagyok. (majdnem szeretetkurvát írtam először..🙄)
febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Ahhoz képest, hogy nem vágynak az emberek társaságra, mégis mindenki itt irkál ahelyett, hogy élvezné a magányt.
febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
8# A magányt nem lehet élvezni, mert az egy rossz dolog. Senki sem akar magányos lenni, aki igen, az áltatja magát. Vagy nagyon megkeseredett, csalódott az emberekben. De alapvetően az ember társas lény..
febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%

én 32 vagyok és nekem sincsenek barátaim egyszerűen nem foglalkoztatnak más emberek dolgai.

előző munkahelyemen 7 és fél évet töltöttem el úgy hogy semilyen személyes közvetlen,baráti kapcsolatot nem alakítottam ki senkivel csak bementem köszöntem és a munkával kapcsolatos dolgomat végeztem. soha nem érdekeltek a pletykák másokról és nem is kérdeztem ezeket. a szexualitást én is kerülöm elfojtom amennyire csak lehet. találok magamnak elfoglaltságot de én nem vagyok kocka tehát nem érdekel a pc meg konzol játékok néha már a netezés is unom.

febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!