Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már élőben Forma...

Találkoztál már élőben Forma 1-es pilótával?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogyan lehet őket elképzelni alkatilag?

Vékonyabbak, vagy izmosabbak mint ahogy a közvetítésekből kitűnnek?

A tévében valahogy senki, egy sportoló sem úgy jön át mint ahogy élőben fest.



febr. 28. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a hungaroringen. Csak akkor még dolgoztam ott...

én 184 cm magas vagyok, az összes alacsonyabb volt nálam, vékony, de sportos. A pilóták edzenek folyamatosan, és nem lehetnek xy súly felett. Szigorú étrendjük van szezon alatt stb...

febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A lábuk is vékony például?

Mert már több vékony focistát láttam, akiknek a lábai viszont meglehetősen vastagok, jól láthatóan izmosak voltak.

Gondolom a versenyzőknek a nyakuk elég tömzsi.

febr. 28. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, attól függ. Van google, paparazzi fotók is készülnek mindről, nézegesd azokat. Normális nyakuk volt.
febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleve F1 és F1 versenyző között is nagy különbségek vannak.


Vettelről volt néhány kép mikor F1 karrierje vége felé kirándult a párjával. Hát ha szembe jött volna velem az utcán nem biztos, hogy felismertem volna.


Meg eleve a többségük átlagosan néz ki, semmi extra.

febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túraautó és kamion versenyzőket láttam rendszeresen. Ott is nagy a szórás. Kamionban vannak szinte pocakosak is. Kiss Norbi csúnyán mondva kicsit csalódás is volt, hogy milyen kis "hörcsög" de mondjuk Nagy Dani aki F1-et kommentál majdnem 2 méter magas állat.
febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ebben a sportban, főleg a formula autózásban nincsenek olyan jellegzetes formák a testükön mint más sportágakban. Például a focisták lába formás és vaskos, a kosarasok magasak és izmosak, a vízi pólósik háta nagyon széles stb.
febr. 28. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen én a liftben rendszeresen mikor még londiner voltam. Ezek mentek le a mélygarázsba a kisbuszhoz mikor együtt szálltunk be. Vettel, Kimi, régebben Ralf Schumi, Coulthard, Massa úgy mászkáltak össze vissza a hotelben. A recepción egyszer reggel összefutottam még Niki Lauda -val mikor még a Jaguar főnöke volt.
febr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!