Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez emberek társaságá...

Miért van ez emberek társaságában?

Figyelt kérdés

Neha ugy erzem, hogy az emberek korulottem elhallgatnak, ha kozejuk megyek (munkahelyen, egyetemen volt ilyeb). Es mintha mindenki engem figyelne... emiatt szoc fobiam is van, szemkontaktust nehezen tartom, rosszul kommunikalok idegenekkel, regen sokkal konnyebben ment.

Es raadasul amikor feszultte, idegesse valok a tarsasagukban, mintha ok is, a beszelgetopartnereim is atvennek azt a remegos feszult stilust, ami belolem arad...



márc. 1. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Erre csak az orvosod tud válaszolni. Speciális, egyéni, személyes. Nincs rá általános recept, hiszen amatőr szinte diagnosztizálni sarlatánság.
márc. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elhallgatás lehet csak azért, hogy te ne halld, amiről szó van. Nekem is volt, hogy privát dologról beszélgettem valakivel, amiről nem akartam, hogy más is tudjon, így, amikor odajött vagy arrajött valaki, elhallgattunk.


A rettegő stílust is megértem és nem átveszem a másiktól. Arról van szó, hogy mivel a beszélgetésünk alatt vált feszültté a partnerem, így én is elbizonytalanodok, nem tudom, hogy merre vigyem tovább a beszélgetést, hogy folytassam, mert nem állt számdékomban feszültté tenni őt, néha nem is értem, mitől lett feszült.

Ugyanúgy volt egy lány, aki bullshiteken képes volt megsértődni, akár azon, ha kedvesen megkérdezted, hogy érzi magát. Pont ezért nagy ívben kerültem őt, mert nem mertem beszélgetni se vele, ha mégsem sikerült elkerülni, végig ideges voltam, hogy melyik ártalmatlan mondaton fog halálosan megsértődni úgy, hogy egy évig kelljen magyarázkodnom, hogy nem akartam rosszat, miközben a magyarázatomat is kiforgatja.

márc. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad heshtagbaen mi a gond, pontosan tudod mi a problémád

Ezt phszihológussal vagy phszihiáterrel kell megbeszélni lehetséges gyógyszeres kezelés is szóba jöhet

Nekem a levendula tea vagy kapszula kiválóan oldja a feszültséget sőt olyannyira, hogy már majdnem igencsak elengedem magam tőle nagyon jó feszültségoldó hatása van

márc. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Azzal, hogy elhallgatnak, ne foglalkozz ezzel. Mindenki mindenkit kibeszél általában, csak erről van szó, nyugi. Lehet épp pont az a téma, aki betért közéjük. Na de nézd a másik oldalát, hogy a betérő is szokott másról beszélni.

Vedd úgy a dolgot, hogy legalább népszerű vagy:).

márc. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert kibeszélnek mikor nem vagy kóztük. Pletykáznak rólad, akkor szoktak elnémulni ha belép atz illető akit kibeszélnek
márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!