Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem barátkoznak illetve...

Miért nem barátkoznak illetve miért kerülik az emberek egy kusza fogú ember társaságát?

Figyelt kérdés
Ugy érzek, hogy kerülnek engem, nem szivesen vannak velem egy légtérben, mert kuszák a fogaim. Nem barátkoznak velem, és ugy gondolom, hogy unszimpatikusnak találnak és szégyellnek a többiek előtt. Nem is engednek 'szerepelni' a többiek előtt, mert úgy gondolják, hogy leégetném őket. Nem rohadnak a fogaim, fehérek, de kuszák, főleg alul. Lassan 30 éves leszek és mindenből kimaradtam, bulik, bálok, barátok, barátnő, baráti kör. Ez egy nagy hátrány az életben és amikor ezt felhoztam a szüleimnek, vihogva kiröhögtek.

2023. okt. 10. 19:35
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
61%
Manapság minden ciki. Én játékokkal szoktam aludni, pedig már felnőtt korosztályt képviselek. ;)
2023. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy ez az oka.
2023. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy ez a gond. De ha mégis, egy fogszabályzóval egyszerűen megoldható.
2023. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Kitana. ***** válasza:
58%
Nekem is kuszák, senki nem kerül emiatt. Ettől függetlenül tervben van a fogszabályzás, csak nem annyira prio, pont, mert amúgy semmi hátrányt nem szenvedek miatta. (Illetve de, a fogak egészsége szempontjából nem ideális, mert kevésbé lehet könnyen/jól tisztítani, könnyebben szuvasodhat emiatt.)
2023. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Inkább az a baj, hogy nincs önbizalmad. Nem a fog teszi, hanem amit gondolsz róla. Egy nagypofájú kuszafogúval barátkoznának. Keresd a finomabb lelkű emberek társaságát, vedd számba az értékes tulajdonságaidat, rendületlenül légy része a közösségnek, szólj hozzájuk sokszor, mert ha te megmutatkozol, hogy hé, itt vagyok, akkor ők észrevesznek. Téged valószínűleg jobban zavar a saját fogad, mint őket. Az is lehet, hogy nem is olyan kusza, és felnőtt korban is lehet szabályozni, persze jó drágán. És itt is, mint minden önbizalomhiányos esetben, előre tud vinni egy pszichológus.
2023. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ezt könnyű mondani, de a valóságban senki nem akar egy előnytelen külsejű emberrel barátkozni. Nektek hány rossz fogú barátotok, munkatársatok van? Szerintem egy sem.. és ha lenne akkor is nem magamért barátkoznának, hanem csak érdekből, valami miatt. Ne legyünk álszentek.
2023. okt. 10. 19:59
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem sok ismerősöm van tökéletes fogsorral. Elég extrém vacak fogaknak kell lenni, hogy észrevegyem, mert nem ez az első, amire figyelek. Ha a fogait leszámítva rendezett, tiszta, gusztusos az illető, akkor tényleg nem érdekel. Az nem baj, ha picit kusza. De ha sárga a foga és a szája büdös, akkor tényleg elkerülöm.
2023. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%

Ezt én is észrevettem korábban. Sajnos nekem is kuszák a fogaim. Mosom rendesen, fehérek, nincs rossz fogam. Csak hát nem egyenes. Az egész eddigi életem végigkísérte. Pedig gyerekkoromban volt éjszakai fogszabályzóm, csak visszarendeződtek a fogaim sajnos. Felnőttként meg nem olcsó mulatság egy fogszabályzó, de hamarosan végre összejön.

Én is többször észrevettem, hogy mintha megrettentek volna tőlem emiatt elsőre. Aztán mikor megismertek valamennyire, már nem volt gond. Na meg hogy én sosem mertem mosolyogni, szerepelni, kiállni emberek elé... Iszonyat lelki teher ez. Nagyon visszahúzódó ember lettem.

Mikor tetszettem férfiaknak, el se hittem. Azt sem értem hogyan van párom és miért nem szégyell engem.

Csak őt is kikészítem ezzel a rémes önbizalomhiánnyal.

Nagyon várom, hogy egyszer nekem is gyönyörű mosolyom legyen. Erre spórolok, nekem ez lesz a legnagyobb boldogság ha összejön.

Annyira átérzem amit írsz. Aki nincs ilyen helyzetben, az nevetségesnek tartja gondolom...

29N

2023. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is kuszák a fogaim, de soha nem volt ebből hátrányom. Anno a gimiben egy-két fogszabályzós osztálytárs beszólt érte, de azóta senki mást nem zavart. 39N
2023. okt. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Prolik .
2023. okt. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!