Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran fogyasztasz...

Milyen gyakran fogyasztasz alkoholt?

Figyelt kérdés

márc. 1. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az esetek 99%-ában autóval megyek mindenhova, így max félévente van az, hogy a baráti társasággal megiszom 1-2 pohár valamit. De azt is megbánom, amikor várom az éjszakai buszt és átkozom magam, hogy miért nem kocsival mentem. :D
márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon maximum 3-4 alkalom lehet. Az is úgy néz ki, hogy megkívánok egy Somersby-t, megveszem/megvesszük, aztán kortyokban fogyogat, bár arra is volt példa, hogy maradt belőle következő napra is.
márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szolovjov ***** válasza:
Naponta. Tesco-s szatyor, szódás szifon, kannásbortól nő az izom.
márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 1x de volt hogy 2 hétig naponta reggel a kávé után ittam 1 pohár bort. Kávé piaval rohadtul finom.
márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Terhességem előtt naponta ittam este 1-2 pohár száraz vörösbort, ritkán volt olyan nap, hogy nem. Természetesen terhesen egy korty sem, tavaly február elején lett pozitív a tesztem. Októberben született a baba, a szoptatás miatt megint csak sokáig egy korty sem. Most szombaton engedtem meg magamnak először 1-2 pohár bort, mert már nagyon kívántam, de aznap nem szoptattam természetesen, meg lefejtem vagy kétszer a tejet este, éjszaka, hogy másnapra bababarát legyen a tej. Egy darabig megint nem tervezek inni, de lehet lepontozni, szerintem a jó minőségű vörösborok igenis megszepitik az életet :))
márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!