Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől menő az, ha valaki egy...

Mitől menő az, ha valaki egy amerikai egyetem nevét hordja a pulóverén?

Figyelt kérdés

De sosem járt Amerikában, nemhogy amerikai egyetemre.

Sőt még egyetemre sem.


márc. 1. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert magasabbnak tűnik.
márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
90%-nak fingja sincs, mit jelent a felirat a pólóján, vagy szimplán nem érdekli.
márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy fokkal kevésbé ciki, mint amikor valaki kínai írásjeleket tetováltat magára, és nem tudja, hogy igazából "fagyasztott krumpli" van a felkarjára írva.
márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Van egy UCLA-s pulcsim, tudom mit jelent, nem, nem oda járok. Turiztam, kényelmes, jól néz ki, hordom, na bumm.
márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Értelmetlen, sőt valahol ciki is szerintem.De kinek mi ugye.
márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy meno. Aki oda jart egyetemre az buszken viseli de amugy meg ugyan olyan polo mint barmelyik mas. Kint a goodwill tele van ilyenekkel es olcson hozza lehet jutni. Az egyetemistak meg gondolom ingyen kaptak es mikor nem kell akkor leadjak a goodwillben
márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tele van a h&m Harvardos pulcsikkal, más egyetemről is van bőven.

Sztem csak simán van egy csomó tömegnyomott holmi, ami eljut a vásárlóhoz, tolják az arcodba konkrétan ezeket a termékeket. Sokan akik ilyet hordanak, nem gondolnak bele, hiszen h&m, egy nagyon népszerű fast fashion. Egyébként én is szeretek ott vásárolni, csak nem ilyet, de keltheti azt a benyomást, hogy ez egy átlagos holmi, erősen fogalmazva nem "ciki".

márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem menő, csak valamit írni akarnak a pólóra és ilyenek születnek, meg a love forever, meg stay positive és társai.
márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!