Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szülők nagy része miért nem...

A szülők nagy része miért nem neveli a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rossz gyereket látni. Boltokban, utcán, tömegközlekedésen. Hisztiznek, rohangálnak, üvöltöznek, másokat zavarnak, és a szülőket egyáltalán nem érdekli. Miért hagynak rájuk mindent? Miért nem tanítják meg nekik, mit szabad és mit nem?
márc. 3. 16:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, a legtöbb ember nem úgy vállal gyereket, hogy most végig akar kísérni egy kis lényt az életen.

Hanem bacott védekezni, kellett a hitel, mit szól a falu, ha nem lesz gyerek, stb. Így meg pont annyi energiát is fektetnek bele.

márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
72%
De hiszen gyerekek, azt teszik amihez értenek.
márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok az elsönek, es amit még megfigyeltem iszonyat csúnyán beszélnek!

Pontosan sokan vagy a pénz vagy az miatt szűlnek,mert már valaki sürgeti öket...

márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%

Az enyém például krvára leszarja, hogy mit szabad és mit nem. Pl Pistike, ne mássz fel a kerítésre, mert leeshetsz és fájni fog, leesett, sírt, abbahagyta, visszamászott.. A milliomodik leszedés után is. Sajnos abban a hitben voltam, hogy megérti a gyerek a dolgokat, de nagyon nem, vagy ha érti is leszarja, hogy mit kérek, következetesség ide vagy oda...

Nem azt jelenti, hogy ráhagyok mindent, pl a buszon szerencsére tud viszonylag nyugton ülni, de ha pl rohangálni kezd vagy sírni akkor majd ráülök és befogom a száját

márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Minket még pofán lehetett vágni, ha rosszak voltunk, ezt ma már nem lehet mert jaj, az ejnye-bejnye meg keveseknél válik be
márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
76%

"rohangálni kezd vagy sírni akkor majd ráülök és befogom a száját"


😂😂😂

márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%

#5 Ahogy mondod. Ma már feljelentenek ha csak csúnyán nézel a gyerekre.

Engem régen ütöttek vágtak és láss csodát nem is lettem nyápic ember és megtanultam úriember lenni.

márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
35%

A szülők nagy része neveli a gyerekét.


Az pedig, hogy Te mit minek látsz, nem releváns: ha neked nincs gyereked, fogalmad sincs a dackorszakból, akkor amikor egy kétéves gyereket sírni látsz a botlban csak a fejedet fogod, milyen neveletlen, holott ez egy fejlődéslélektanilag fontos korszak, amire nincs csodaszer, amitől egyik pillanatról a másikra visszanyerheti a szülő a lelki békédet.

Szóval most nem tudom, mi mögé mit látsz.

márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem is akarják :D Bezzeg ha rájuk szólsz,te vagy a f*sz. Mondjuk engem pont nem érdekel. Szivem szerint meg is verném mások gyerekét :D
márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
19%

Mert nem ugy születik senki hogy hazudik!

A gyerekek még bőgnek ha bajuk van és nevetnek ha vmi vicces.

A felnottek képesek arra hogy amikor nem illik nevetni pokerfeje van, es ha baja van azt is magában tartja.

A gyerekeknek még nincsenek álarcaik, nem manipulativak, nem számitó aljadékok.

márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!