Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sokat gondolkodom...

Nagyon sokat gondolkodom azokon a régebben ért sérelmeken, amik értek az életemben folyamán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Például volt úgy hogy le köptek, megvertek, megaláztak azok az emberek, akikkel egy környezetben élek, és ezeken képes vagyok rágódni hetek vagy akár hónapok óta. Hogyan tudnák, egy nem önmagát sajnáló ember lenni, és túl tenni magamat egyszerűen rajta. Válaszokat köszönöm
márc. 3. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégy valamire az önsajnálattal? Vagy csak valamilyen mostani kudarcodat (szar munka, nincs csaj) akarod befedezni valamilyen múltbeli eseménnyel?

Lépj tovább, a múlton rágódás (mivel nem tudod megváltoztatni), haszontalan, felőrlő dolog.

márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél elégtételt.

Segítek, csak mutasd meg kik voltak ezek!

márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első lépés megérteni, hogy a hiszti nem oldja meg. A második, hogy a jelenre koncentrálsz, nem a múltra.
márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami nekem segített, hogy újra gondoltam és próbáltam megoldást keresni.

Onnantól kezdve nem zavart a dolog, mert tudtam, hogy ha megint ilyen helyzetbe kerülök, tudtam mit kell tennem.

márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan hol történtek meg veled ezek a sérelmek? Kik voltak akik ezt tették és miért?
márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!