Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon miért divat...

Ezen az oldalon miért divat élősködőnek titulálni azokat az egyetemistákat, akik nappali tagozatra járnak és szülői támogatásra szorulnak?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ezt látom. És akkor is, ha az adott szituációban amúgy az van, hogy dolgozik az illető suli mellett, de annyiból nem jön ki.
márc. 3. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert irigyek, hogy ők nem kaptak semmit. Teljesen normális dolog támogatni a gyereket 18 felett is.
márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem divat.
márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Irigyek.
márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Ezen az oldalon mindenkit leszólnak valamiért. Már szánalmas ami itt megy.

Én is nappalira jártam. Nem voltunk gazdagok, de nem kellett mellette dolgoznom. Viszont nyáron már unatkoztam, ezért elmentem diákmunkára.

Érdekes egyetem után sem lettem lusta disznó. Azóta is dolgozom több mint 5 éve. Hát hatalmas tragédia, hogy nem dolgoztam egyetem alatt. Tudom nagyon megbotránkoztató infó itt, de a csoporttársaimnak se volt közben munkája.

Egyébként én is támogatnám a gyerekem ha megtehetném. Miért ne?

márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Hajjajj, még az élősködőnek titulálás viszonylag szolid :D Rakat frusztrált barom van itt aki egyetlen minimális eltérő értékrend esetén is elmebetegnek, toxikusnak, mindenféle személyiségzavarosnak, bántalmazónak titulálja a másik kommentelőt. Néha még csak az se kell rosszat írjál, belelátják a legártatlanabb kommentbe is. Meg mit hagytam ki, nemzetáruló, bűnöző, nőgyűlölő, életképtelen, csóró, proli és társai.


Szóval az én javaslatom az, hogy a frusztrált hülyéket érdemes messziről kiszúrni, és az ő szavukra annyira nem érdemes adni. Főleg mert legtöbbször az nem rólad szól, hanem sokkal inkább róluk.

márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként azt sosem értettem miért lenne élősködés az, ha valaki nappalin tanul és nem dolgozik. TANUL! Ha megteheti a család, hogy 3-4 évig még nem kell dolgoznia a gyereknek, akkor kinek mi a fene köze van hozzá?

Kérdező ne foglalkozz az ilyen barmokkal főleg ezen az oldalon. Tele van rosszindulatú, megkeseredett emberrel. Már falra mászok a nagy megmondóemberektől.

márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Vannak, akik akkor is lepontoznak/beszólnak, ha semmi értelme nincs. Múltkor pl. megtudtam magamról, hogy b*zi vagyok, mert szeretek 2 dalt Azahriah-tól...:D Kár ezekkel foglalkozni.
márc. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Irigykedés, féltékenykedés. Lehet, hogy (anno) nekik is ez lett volna a vágyuk, de valami(k) miatt erre mégsem volt lehetőségük, és most azokon vezetik le csalódottságukat, frusztrációjukat, akik ilyen helyzetben vannak.


Amúgy meg itt, az oldalon, tényleg nagyon gyakori, hogy beleállnak, beszólnak mindenkinek, vagy leszólnak valakit. Ha esetleg te is megkaptál valami hasonlót, próbáld ne magadra venni. Bár könnyű ezt mondani... Próbáld azt tudatosítani magadban, hogy ez nem neked, ellened, a személyed ellen szól, sokkal inkább az így viselkedőről árul el 1-2 dolgot. És nem a pozitív fajtából.

márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek akik beszólnak neked hogy élősködő meg büfészak, egészen véletlenül nem valami gyári munkások? Meg mindenféle képzetlen dolgozó, akinek lövése sincs az egészről, hiszen b*szott tanulni, inkább élt a mának, aztán most utálja az életét a munkáját és beszól akinek tud? Mert kb ennyire érdemes komolyan venni az ilyen fajta okoskodásokat is tőlük.
márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon csak tökéletes emberek vannak, akik elmondásaik szerint nulla oktatással, nulla szülői támogatással milliókat keresnek, miután már 16 évesen a saját lábukon álltak...


Ne hagyd magad frusztrálni ezekkel a kommentekkel. A mai világban még a huszonéves kor végén is sokan a szülőkkel laknak, ami szerintem teljesen érthető, ha azt nézzük, hogy még a diplomás fizetések is csak a 300-400-as bérsávban mozognak, miközben egy nagyvárosi 25nm2-es garzon ára a negyven milliót verdesi....


Mindenki úgy boldogul, ahogy tud. Akinek van szülői támogatása, örüljön neki. Nem gondolnám, hogy ettől valaki élősködő lenne.

márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!