Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nappali tagozatos egyetemistak...

Nappali tagozatos egyetemistaként hogyan tudnék összehozni heti 25-30 óra gyakornoki munkát?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatos egyetemista vagyok és majd szeptembertől szeretnék elmenni egy multihoz gyakornoknak.

Azonban szorgalmi időszakban örülök ha valahogy összehozok heti 20 órát,olyan órarendem van az egyetemen.

Vajon multinál engedékenyek lennének ilyen szempontból hogy szorgalmi időszakban dolgozom heti 20 órát,majd vizsgaidőszakban és nyáron heti 40 órát?



2021. jan. 15. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet tudni.
2021. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szak fuggo de altalaban 20orat kernek minimum a multik, viszont lehet talalni 20 orasat sokat
2021. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyéni tanrenddel. Elmész szépen a tanszéki titkárodhoz vagy akihez tartozol (a TO nem mindig tud ebben segíteni) és utánajársz. Mondjuk az engedélyhez meg kell keresned az érintett oktatókat is, akinek a tárgyait felveszed, meg jó lenne a gyakorlati helytől is egy papír. Egy csaj így ment el hajózni az óceánra egy félévre, vizsgaidőszakra ért vissza. Nem lehetetlen, de több tényezős a dolog.
2021. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl engedték. Sőt a heti 20 óra is lehetett kevesebb, ha suli miatt nem tudtam menni. Attól függ mennyire vesznek emberszámba. Vagy csak olcsó adminisztrátor leszel a szemükben
2021. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!