Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem egyre bunkóbbak...

Csak szerintem egyre bunkóbbak az emberek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az elmúlt évek során egyre inkább elfajultak. Érdemes a forgalmat megemlíteni, hogy mennyire nem előzékenyek, hanem idegbetegek és alpáriak. Vagy a boltban ahogy lökdösődnek, de az egy külön történet... Inkább nem folytatnám tovább.. De ez csak egy-két példa, de lehetne még sorolni meg nem akarok kisregényt írni.

Tényleg bunkóbbak lennének, vagy rosszkor voltam rossz helyen?

Kíváncsi vagyok egyéb észrevételekre.



márc. 3. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Én pl. azt vettem észre, hogy jó párszor, hogy egyesek teljesen elfoglalják a járdát, és még akkor se mennek arrébb mikor már a seggükben vagy. De, ha még szólnék, akkor még ők szólnának be nekem, hogy mit képzelek én. 🤷🤦


Amit leírtál, azzal egyetértek. Én ezért nem merek vezetni, túl sok a türelmetlen, agresszív ember az utakon is.

márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
93%
Szerintem az egyre lejjebb süllyedő gazdasági helyzettel egyenesen arányos ez is. Egyébként a járdás dologgal totál egyetértek, velem olyan is történt már, hogy velem szembe jöttek, én a járda szélén voltam, ők pedig egymás mellett sétáltak (egy társaság)... konkrétan meg kellett állnom, mert, ha nem teszem, akkor egymásnak mentünk volna.
márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
A kettes által felvázolt szitu nálam sajnos napi szintű, de nem az idősek állják el az utat, hanem a tinédzserek, 10-ből 9x kikent kislányok.
márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Erre van igény sajna, nem mondja ki senki sem, hogy "Elég!.
márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Seila ***** válasza:
90%
Később még rosszabb lesz, kész életveszély lesz.
márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Elmúlt évek közhangulata, nevelés (vagy inkább annak hiánya), normális oktatás (nem ez a poroszos sz*r, ráadásul még tanárhiány is van) egy könyörtelenül önző társadalomban.


Egyébként az önzés nem baj alapvetően szerintem, csak hát létezik olyan hogy tisztelet is ám, csak már olyan kevesen gyakorolják, hogy egy kihalófélben lévő fajnak utolsó egyedeit képviselik azok, akiknek tényleg megfordul ilyesmi a fejében. Amúgy igazából nem is az a legfontosabb, hogy amúgy full idegeneknek mennyire jó megadni a tiszteletet, hanem ha még egy idegennek sem tudod megadni, akkor a családdal, jövőbeli baráttal/barátnővel mi lesz? Vajon tetszeni fog nekik, hogy olyan vagy mint a f*szom?


A vezetési stílus ezt is tükrözi szerintem, na meg az előzékenység amúgy se váltaná ki a lámpákat, csak hát attól még hogy van valami pirosan világító sz*r a fejed felett, attól még nem tudod elkerülni a köcsög semmirekellőket, akik azt hiszik van olyan, hogy belsősávos autó.


Az se segít, hogy a gazdasági helyzet megint csak a 2008 utánira kezd hasonlítani, az internetnek köszönhetően pedig méginkább érezni, hogy amúgy a világ változik folyamatosan, csak hát mi mégis valahogy visszafelé megyünk egy nagyon rövid felívelés után. Meg amúgy is szerintem tovább rontja a helyzetet az internet, pláne ha az adott társadalomban problémák vannak.

márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Ide vezet a társadalom egymás ellen uszítása. Az elmúlt évek eredménye amit ennek a kormánynak köszönhetünk. Csak azt felejtették el ezek a nagyokosok hogy egy idő után ez rájuk is rárohad. Lásd pl most a kegyelmi ügyet. Mikor már a xar a legmagasabb szintre is elér ott már nagyon nagy gond van. És ezt már ők is tudják. Cirka 200 ezer szavazót vesztettek miközben a nem kormanypartiak csak mégjobban megutálták ezt a bagázst.

Aztán a gazdasági helyzetről ne is beszéljünk.

márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is úgy vettem észre, hogy egyre bunkóbbak. Szomorú, hova jut a világ.
márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ma a Lidliben egy idős bácsi beállította a kosarát kasszasor bejáratához és elkezdett szedni a sor végén levő szedős cukorból. Mikor megkérdeztem, hogy most sorban áll vagy árut szed akkor még ő volt feláborodva, hogy meg mertem ezt kérdezni. Nem értette mi a probléma. Szerencsére volt nyitva másik kassza, csak szarul esett ez a bunkóság.
márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem feltétlen több a bunkó ember, csak jobban megjegyezzük a negatív eseteket, a pozitív történésekre pedig nem annyira figyelünk. Erre rásegít a sok hír is a szörnyűségekről, amik szintén ezt erősítik.
márc. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!