Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, ha egy lány elkezd komolyabban közeledni felém, akkor mindig előjön belőlem egyfajta beképzeltség, és lekoptatom az adott lányt.

Nem tudatosan, ez olyan kialakult szokás lett nálam.

Ezen tudok valahogy változtatni?



márc. 4. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy f*sz vagy.
márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nem. :)
márc. 4. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz. Én is ilyen voltam. Párszor megpróbáltam a dolgot és randiztam velük, de a vége mindig ugyan az lett. Majd úgyis jön valaki aki megfog, és őt nem fogod lekoptatni. Nálam is eljött ez a lány, biztos vagyok benne hogy nálad is felbukkan majd.


Az meg hogy miért lehet az jó kérdés. Én csak a magam példájából tudok kiindulni. Kicsit hosszú lesz, úgyhogy ezért bocsi:


Gondolkoztam már rajta, és végül arra jutottam, hogy valószínűleg azért csináltam ezt, mert általános iskolában anno piszkáltak, ezért megfogadtam hogy ha gimnáziumba megyek és friss lapokkal kezdek, akkor mindent megváltoztatok. Már általános utolsó éveiben is sportoltam, de igazán a gimi előtti nyáron estem át nagyobb változáson. Frizurát váltottam, izmosodtam (már amennyire egy 14-15 éves gyerek tud), új ruhákat vettem stb. Gimnáziumban aztán elég nagy király lettem, ismert az egész évfolyam, aztán a fölöttünk járók, aztán a végzősök is. Aktívan sportoltam, egyre jobban néztem ki, egyre nagyobb lett az önbizalmam is. Azt akarom csak ebből kihozni, hogy nekem általános iskola és gimnázium között ég és föld volt a különbség, és nagyon élveztem a népszerűséget, tetszett hogy sok lánynak bejöttem, jól estek a bókok, szerettem játszadozni a lányokkal. Igazából mindent bepótoltam többszörösen ami kimaradt általános iskolában. Éppen ezért amikor egy lány nagyon közeledett, úgy éreztem hogy ha összejövök vele, akkor le kell mondanom a népszerűségről, a flörtölgetésekről, bulizásról, csajozásról. Aztán vége lett az öt év gimnáziumnak (nyelvi előkészítős osztály volt, nem buktam), kikerültem az életbe. Egy ideig folytattam a bulizást, korlátlan csajozást, de azért az ember ezt is megunja egy idő után. Aztán közös ismerősök által találkoztam egy lánnyal aki megtetszett, el is határoztam hogy másnap bejelölöm facebookon és ráírok, de megelőzött :) Na őt már nem utasítottam el, mert minden szempontból tökéletes volt nekem. Majd te is találsz valakit. Addig meg élvezd ki a figyelmet amit kapsz, mert nem mindenkinek adatok meg hogy döglenek érte a csajok. Előbb-utóbb úgyis igényed lesz valami komolyabbra hosszú távon

márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos b#zi vagy.
márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!