Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi válthatja ki azt, hogy...

Mi válthatja ki azt, hogy valaki kivonul a társadalomból?

Figyelt kérdés

Például akár mérnök, matematikus. Akik előtte akár sikeresek voltak.

Például itt látható róluk néhány kép:

Emberek, akik lekapcsolták magukat a hálózatról

[link]

Kíváncsi vagyok mások véleményére.



márc. 5. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Megunják a társadalmat. Ez egy kicsit érthető.
márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Tisztelem őket. Azt gondolom az sem könnyebb élet amit ők választottak. De szebb.
márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

Tök őszinte leszek.

Gazdag voltam cégek sportkocsik utazgatások menő szexi barátnők.

Egyszer csak elegem lett.Mindenből a felszínesség üresség amit ezt körbelengte.

Eladtam mindenem asszonyt kidobtam majd vettem az alföldön egy tanyát igazi csendes hely alföld búzamezők földesutak csatornák nádasok erdőligetek madárcsicsrgés.És valahogy helyreállt az életem.Annyi kapcsolatom van a külvilággal néha netezek de amúgy elvagyok a magam kis világában úgy életk ahogy régebben is éltek az emberek.Boldogan és egyszerűen.

Miután ezt így megéltem hirtelen megtapasztaltam mennyi ilyen ember van a környéken is csak eddig a felszínesség miatt nem vettem észre aki így élt.

márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Pl elege lesz 0rban pedofilhálozatából.
márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ahhoz hogy "jó" életed legyen, egy előre megírt forgatókönyvhöz kell tartanod magad. Ha eltérsz ettől, akkor egyrészt nagy eséllyel sosem leszel sikeres, másrészt a többi ember szemében kívülálló leszel.

Ezzel nincs is baj, egészen addig, amíg tetszik neked a forgatókönyv. Ha meg nem, akkor megszoksz, vagy megszöksz.

márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

#3

Hogy telik egy napod? Dolgozni be kell járnod a városba?

márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Önfenntartó életmódot élek.

Tanyát mikor megvettem volt hozzá föld kis erdő.Állatokat tartok földet művelek zöldségeket termesztek.Méhek is vannak.Mindent meg termelek.Biogazdálkozást csinálok.Igaz nem olyan a termésátlag mint a vegyszeres gazdálkodásnál de csak a felesleget adom el abból fizetem minden kiadásomat.

Műr működik 15 éve teljesen bevált ez az életmód.

Igazából a birtokolt földterület nagysága miatt bővíthetném is a gazdaságomat de nem akarok profitot felhalmozni így régi magyar ugar legelő mezőgazdálkodást csinálok vetésforgó rendszerben.A Földnek is visszaadva minden jót amit adott.

márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Volt egy ismerősöm, vendéglátó vállalkozó, családos, az egészet otthagyta (besokallt) és hajléktalan lett. A szociális ellátórendszerbe vették fel.
márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

#7 blogot kellene irnod, arról is, amit csinálsz, meg arról, hogy milyen érzés, mit ad neked ez az életmód.


Sokan a 8-5-ig városi, irodai életet unják meg, és olyasmire vágynak, mint pl. 7-es életmódja. Csak kevesekben van meg a bátorság, elszántság, hogy meg is lépjék.

márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Már gyerekként is arról fantáziáltam hogy elindulok és itt hagyom ezt az egész világot. Gyerekként, érted?! Építettem is szimbolikusan egy egyszemélyes házat téglából. :)
márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!