Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vészelitek át ezt a...

Hogyan vészelitek át ezt a facebook, instagtram, messenger nélkülni időszakot?

Figyelt kérdés
Okoz nálatok testi vagy lelki eredetű tünetet ez a időszak?

márc. 5. 17:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Remélem most kezdődik egy szép új időszak és az emberek újra megtanulják hogy kell ezek nélkül boldogan élni.
márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Mé mi van velük?

Ma voltam fent facen, ugyan olyan uncsi volt mint máskor.

márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Nincs facebookom. De ez semmi, egy szép napkitörés kéne, ami 1 évre kilövi az áramellátást mindenhol. A sok zombi talán magához térne.
márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább amiatt rettegek, hogy halálom után nem dogok tudni Gyakorizni... És elvesznek az írásaim. Pedig ez egy napló nekem.
márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Pár óra és meg lesz csinálva, ennyi. Megvacsoráztam, olvasgatok kicsit, meg meg akarom nézni a Titkos ablakot megint.

Aztán lezuhanyzok, megmosom a hajamat. Igazából ennyi.


Mondjuk az ilyen 3-as féléken mindig nevetnem kell. Ha egy évig nem lenne áram, akkor te is sírnál, hidd el.

Mert akkor nem csak Facebook nem lenne, hanem ugyanúgy nem lenne áram a kórházakban, leolvadna fagyasztó, sok helyen nem lenne fűtés/meleg víz sem, leállnának az üzemanyag előállításához szükséges gépek, stb.

De biztos nagyon élveznéd te is.

márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%

#5 Úgyis lesz egy reset, ami visszatereli a civilizációt a normális mederbe, miután a kapitalizmus és a végtelen növekedés illúziója (hazugsága) folyamatos válságba sodort mindenkit.


Ha már választani kell, akkor személy szerint inkább legyen természetes, mint amit a bankárok és egyéb gazemberek kitalálnak.

márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Ja hogy te ilyen kapitalizmussal dobálózó mentális beteg vagy? Mindent értek.
márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Igen, aki szerint probléma, hogy az összes létező vagyon fele a leggazdagabb 1 százaléknál van, és hogy minden újabb válsággal nyílik a már ma is elviselhetetlenül nagy szakadék az elit és a többi ember között, az mentális beteg.
márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

Észre se vettem, hogy baj volt velük. Munka után vásárolni voltam, itthon meg ettem, pakolásztam.

Biztos nagyon brutál lehetett ha azt kérdezed okoz-e testi tüneteket valakinél.

N

márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Úgy vészelem át, hogy lassan 8 éve nem használom egyiket sem.

Számomra teljesen felesleges dolgok, ha holnaptól megszűnne mindegyik, nem foglalkoznék vele.

A youtube, az már nagyon hiányozna!

márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!