Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra melyik az a tulajdo...

Számotokra melyik az a tulajdonság, viselkedés, hobbi, stb., amit ha megtudsz valakiről, egyből butábbnak tartod, mint az átlagot?

Figyelt kérdés
Számomra többek között az, ha valaki affektál.

márc. 5. 23:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Mások rosszindúlatú megítélése, mások anonim jelentgetése, pl szomszédoké, ok nelkul is, pl mert kisgyerek zavarja, dicsekvés azzal, hogy mást hogy megleckéztetett, szerintem ha igazságtalanul, ha megcsalja a parjat, nem tud asszertíven kommunikálni, hanem mindenkit hátba támad, felemeli a hangját, kiabál nyilvánosan, szeret másokat megalázni, stb
márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
67%
Az affektálás nem tudatos.. Valakinek eleve ilyen hangszíne van, így született. Nem tehet róla.
márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
60%
Ha szereti a focit meg a horgászatot. Nőknél ha ócskaságokat rendelget shein, temu és társai oldalakról, meg pilláshoz jár. Ezektől egyből fenntartásaim támadnak, bár nem megdönthetetlenek.
márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Kettes, a hangszínéről senki sem tehet, ám arról igen, miként szólal meg vele.
márc. 5. 23:44
 5/36 anonim ***** válasza:
71%
Ja es az is, akit nem erdekli a vilag, a valóság, hanem megkreál a fejeben egy ál valóságot es aszerint él, el akarja hinni, hogy szeretik, es úgy is latja
márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Ha fideszes. Sajnálom, nem akarok politikát vinni a kérdésedhez, de ezt érzem. Többször is átéltem már.
márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%
5-os: akkor is hulyenek tartod az ilyet,ha tobb a bevetele a vilagnezete es hozzaallasa miatt,mint neked vagy a legtobb embernek ,amit az eszevel keres meg?
márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki szereti a mulatós zenét. Tudom, hogy ez így előítélet a részemről, és nem feltétlenül buta az, aki az ilyet szereti, de sajnos én inkább olyanokkal találkoztam eddig.
márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
20%

Önmagában szerintem pont az affektálás az ami félre tudja vezetni az embert és csak ezért nem szabad senkit "hülyének nézni".


Számomra például rettentően visszataszító amikor adott esetben egy sikeresnek mondható embert pusztán a beszédstílusa, hanglejtése alapján ítélnek meg olyanok akiknek savanyú a szőlő.

márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%
Amitől én butábbnak tartok valakit: a folyamatos kommentelés és internetes megnyilvánulás. Hobbim kapcsán követek és személyesen is ismerek embereket akiknek amúgy tök jó amit csinálnak, de időnként már már proli módra ugranak egy-egy kommentre és ilyenkor kisebb hadjáratot folytatnak az igazuk bizonyítására, holott akár le is szarhatnák az egészet.
márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!