Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elégedett vagy magaddal?(...

Elégedett vagy magaddal?( Külső, belső)

Figyelt kérdés
Ha nem, mit változtatnál meg?

márc. 6. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Alapvetően igen, viszont télen felszedtem egy kis felesleget, azt jó lenne leadni.
márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem, külsőre szeretnék jobban kinézni. Ezen viszont én dolgozom, sokat fejlődtem és nagy előre lepéseket tettem.


Belsőre pedig talán idővel kevésbé leszek roncs. :)


De összességében vannak tőlem sokkal rosszabbak is. De nem, nem vagyok még elégedett.

márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Többnyire elégedett vagyok. De persze senki nem tökéletes vannak dolgok amikben szeretnék fejlődni még. De semmi durva, alapvetően szeretem önmagamat.
márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Bármilyen egoistán is hangzik, de teljesen elégedett vagyok. Nagyon sokat tettem azért hogy ide eljussak, úgyhogy büszkén vállalom hogy nem változtatnék semmit. Egyedül talán az arcszőrzetemmel nem vagyok megelégedve, mert van egy folt ahol nem nő a szőr. De ez legyen a legnagyobb problémám, maximum sose lesz szakállam, túlélem
márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen. A belsőmmel sose volt semmi bajom. A külsőm pedig sokat változott. Hosszú évekig kemènyen dolgoztam és lefogytam. Mai napig diétázom és sportolok, hogy ne hízzak vissza. Megdolgoztam érte, és ezért elégedett vagyok.
márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Én abszolút elégedett vagyok mindennel.
márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Csak a külsőmet tekintve nem. De ahhoz plasztikai sebészet kellene.
márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Darius- ***** válasza:
80%
Igen
márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire sem vagyok önmagammal elégedett. A változáshoz újból kellene születnem.
márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
68%
A külsőmmel teljesen, abból kihoztam mindent amit lehetett, a belsőmön van még mit dolgozni.
márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!