Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Ti írtok naplót?

Lányok. Ti írtok naplót?

Figyelt kérdés
Ha igen, nem féltek hogy valaki beleolvas?

márc. 8. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Régen próbálkoztam vele, de nagyon nem ment. Persze, nem akarom hogy bárki elolvassa, szerintem pár éven belül mostmár komolyan elégetem, pedig az utolsó bejegyzés óta eltelt 5-10 év.

Most csinálok valami hasonlót, kóddal van védve plusz titkosítva, de ezt nem annyira baj, ha bárki elolvassa, nagy titkok nincsenek benne, csak vezetem a szokásaimat meg hasonlókat (nem szöveges formában) nyíltan vállalom, több ismerősöm tud róla, bizonyos statisztikákat szoktam is mutogatni nekik.

márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem vezetek naplót.


Ha annyira félsz, hogy valaki beleolvas, ne írj bele olyasmit, amit nem szeretnél, hogy más megtudjon. Vagy írd digitálisan jelszóval védett fájlba.

márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem naplót, de valami hasonló. Sokat utazom és ahol járok, ott veszek képeslapot. Arra lejegyzem a benyomásaimat, mit láttam, mit ettem, kivel voltam, milyen hangulatban voltam, stb. Utólag visszaolvasva ugyanazok az érzések jönnek elő, mint ott akkor. Illatok is felidéződnek, az évszak, hogy meleg volt-e, sütött-e a nap, stb. Én szeretem ezt csinálni, nagyon hangulatos.
márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de online.
márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon régen írtam, de már nincs rá időm.
márc. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Koliban vezetem a naplómat (nem minden nap sajnos, nehezen tudom fenntartani a rutint), de azért nem félek, hogy elolvassák a szobatársaim, mert japánul írom:D
márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban írtam, mert sok filmben csinálták. Nem élveztem, nem volt semmi értelme, hülyeségnek tartottam és abbahagytam
márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Általános iskolás koromban végig vezettem naplót, vagy 6-7 keményfedeles könyv telt be azon évek alatt minimum. Eleinte rajzosabb volt, nem volt benne annyi folyóírás, de a 2. darabtól kezdve már teleírt lapok voltak.

Sajnos pont gimi alatt hagytam fel vele, mikor a legeseménydúsabb éveim kezdődtek, mert nem mertem koliba vinni, hátha elolvassák. Egy darabig próbáltam hétvégente pótolni a kiesett napokat, de nem is volt az igazi úgy, illetve túlzottan sok időt ölelt fel, mivel mindent részletesen szerettem volna leírni, amikre nem is emlékeztem mindig kellően. Úgyhogy, úgy már nem láttam többé értelmét.

Második éve van egy hangulatnaplós alkalmazásom viszont, amit eddig becsülettel használtam mindennap, mióta megvan, ott néha kiírok magamból ezt-azt, de hagyományos naplóírás már nincsen.

márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért jó online írni, mert megengedheted embereknek, hogy elolvassák és akár hozzá is szóljanak a veled történt dolgokhoz, véleményezzék a döntéseidet. Ez ad egy kis pluszt.
márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Néha megesik, hogy pár sort firkantok bele. Nem félek, hogy vki beleolvasni, iPaden vezetem, le van kódolva, a kódot nem tudja senki, az ujjam se vágta le senki, a családba nem is szokás szerencsére egymás privát dolgaiban kutatni és mégcsak senki nem is tudja, hogy létezik.

Kisebb koromból vannak papíralapúak is, azért azok parák, hátha vki véletlen beleolvas, próbálom jól eldugni őket🤣. Valószínűleg már én is kellemetlenül érezném magam, ha elolvasnám, annyit változtam az évek alatt, hát még ha más, ott ásnám el magam szégyenemben.

márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!