Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz ha nem szeretem a...

Az gáz ha nem szeretem a filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagy filmnéző. Valamiért nem foglalnak le, nincs is kedvem, ahhoz hogy leüljek filmezni/sorozatozni.

Mostanában mindenki Netflixezik.

Egy ismerősöm megkért mondjak neki valami jó Netflixes sorozatot, mert végignézte a legújabbakat. Mikor mondtam neki, hogy nekem nincs ilyenem, úgy nézett rám mint egy ufóra.



márc. 9. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én ugyanez vagyok, magam sem értem sokszor.😃 De nem köt le, belealszom stb.

De hogy válaszoljak is a kérdésedre, gáznak semmiképpen nem gáz.😃

márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok egy nagy filmnéző, inkább olvasok.

De azért időnként elmegyek a moziba, az új filmekkel jó képben lenni. Ha felhozok magamhoz egy csajt, akkor lehet ő nézni akar velem valamit, ahhoz is alkalmazkodni kell.

Az animéket viszont szeretem.

Élőszereplős sorozatok abszolút hidegen hagynak. Leszámítva egy pár klasszikust, pl. Sliders (gyerekkorom kedvence, amit talán egyszer majd újranézek).

márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Am ha neked nem okoz ez hátrányt, hogy nem vagy egy nagy filmezős, akkor nem gáz #2 voltam.
márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a válaszokat! :D Akkor nem vagyok ezzel egyedül.

Hátrányt max annyiban okoz, hogy sosem tudom miről beszélnek a többiek. Mármint ha szóba kerülnek az új filmek/sorozatok.


Múltkor a könyvelőnél voltam. Még ott is szóba került valahogy. Mondta, hogy tudod a Netflixen vannak ilyen témájú sorozatok.


Olvasni én is szeretek. :)

márc. 9. 19:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút nem értek a Netflixhez sem.


#2 voltam.

márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csatlakozom hozzád. :D
márc. 9. 19:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs erre törvény, hogy szeretni is kellene valamit is.
márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hasonló, pedig régen sok filmet néztem. VAlszeg az életem érdekesebb mint más sztorijai
márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit az.
márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is csak ismeretterjesztő sorozatokat nézek.
márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!