Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereted a durva, beteg...

Szereted a durva, beteg filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

Én az első lennék, az értelmetlen ok nélkül erőszakot nem szeretem egy filmben ahogy az értelmetlen romantikát, értelmetlen depit, értelmetlen jókedvet sem.

Számomra kell hogy értelme legyen egy történetnek és nagyon “jó” sztori legyen ami megfogja az embert + nem szeretem a csajos filmeket amikben árad a nyál úgyhogy .. jöhet :D



2021. dec. 11. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Ha nagyon értelmes és jó a történet és mellette ilyen, akkor imádom!
Abszolút nem, minden ilyesmitől undorodom
Mással együtt nézni igen :D
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A thriller a kedvenc műfajom. Illetve Tarantino az egyik kedvenc rendezőm. Nyilván a sztori elsődleges (legalábbis nálam), de kifejezetten szeretem a durva, véres, veszélyes, nyomasztó filmeket.

Zodiákus, Hetedik stb az ilyeneket bírom.


Persze nem csak az ilyen filmekért vagyok oda, de előkelő helyen vannak. :)

2021. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem annyira durvák de azért bőven vannak bennük olyan jelenetek..

nekem a Death Note meg az Ezel a kedvenc sorozatom, egyik nap láttam a Transzibéria expresst (az egy film) az is elég izgi volt :D

De ami túlzásba esik pl mint a köpök a sírodra vagy az eden lake azt valahogy nem szeretem már..


Meg akarom nézni a Christine-t, azért a kérdés amúgy. Szerintem nagyon jó film lehet és érdekel, autósembereknek tuti látniuk kéne.

2021. dec. 11. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Humor szempontjából szeretem a beteg filmeket, általában nagyon jók. Az öncélú hentelést, 356 halottat már nem. Ott már csak egymást akarják túlszárnyalni a rendezők.
2021. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja meg a taxisofőrt is láttam, izgi volt es megvan a karakteres hangulata.
2021. dec. 11. 14:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a humoros filmeket, bambulni jók meg hogy a háttérbe menjen de másra nem. Én a logikai filmeket szeretem inkabb
2021. dec. 11. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az értelmetlen hentelést senki vagy csak nagyon kevesen kedvelik alapból (viszont akkor van baj az agyban).


Tarantino munkásságát én is osztom 🙏.


Szomjúság (2009)

Kissé lassú a felvezetés, de eszméletlen hangulatos film. Nekem nagyon tetszett.

2021. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én erre jó pár éve azt válaszoltam volna, hogy egyáltalán nem szeretem az ilyesfajta filmeket. Viszont nemrég láttam a 8 milliméter c. filmet és egy nagy kedvencem lett. Azóta szívesen nézek hasonló nyomasztóbb thrillereket, amik nem feltétlenül az erőszakos, véres jelenetekről szólnak.
2021. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!