Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Könnyen barátkoztok idegen...

Könnyen barátkoztok idegen emberekkel?

Figyelt kérdés
Ha szimpi hamar megnyíltok, vagy nem?

#szokás #Barátkozási
márc. 10. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Én már nem nyílok meg soha senkinek!
márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
82%
Ez nálam szituációfüggő. Általában nem állok szóba idegenekkel, de nem is vagyok tapló velük. De például pár napja felmentem Fótra és az egyik ottani lakossal tök jól eldumáltam, miközben vártuk a buszt. Szóval igazából ez nekem kétoldalú. Az, hogy megnyílok-e az egy más téma. Idegenekben nem bízom, tehát nem tudok megnyílni nekik.
márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
n e m
márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Én 51 éves vagyok, és egész életemben nagyon könnyen ment a barátkozas. Családom szerint túlzás is már.
márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon nem. Elég ritka az, amikor meg tudok nyílni vkinek, aki idegen vagy majdhogynem idegen, sokat szenvedek attól, hogy nehezen oldódom fel. Ha találok vkit, akinek hamar meg tudok nyílni, az jó jel azt tekintve, hogy érdemes-e vele ismerkedni. De ez elég ritka, kb. 3 emberrel történt meg.
márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
NEM. Nem hiszek a barátságban, nem létezik. Csak a kis hülyék hisznek ilyenekben.
márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Köztes. Nálam inkább az a baj, hogy hamar megunom és dobom.
márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Sok idő.


Van egy masszőröm, eleinte alig pár szót váltottunk, elmondtam, hogy még az is nehezemre esett, hogy egyáltalán egy idegen hozzámérjen.

1 év kellett míg végül már itt is marad fél 1 órát és tudok vele mindenről beszélni.


Tudom, hogy ez a munkája is, de ilyen türelemre vágynék, persze nyilván 1 kapcsolatnál nem 1 évig

márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nehezen barátkozom, de akit megismernek, azzal kedve és empatikus vagyok. :)
márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!